Vodafone запускає партнерську програму для компаній у сферах IoT, Cloud і Big data

Vodafone є найбільшим постачальником IoT-рішень у світі та визнаним світовим лідером у галузі М2М-рішень

Vodafone створив програму партнерства для українських компаній, які працюють в інноваційних галузях.  До співпраці запрошуються українські розробники додатків і рішень, інтегратори, стартапи та розробники обладнання у сферах IoT, Big data і Cloud.

Для того щоб стати партнером Vodafone, потрібно подати комерційну пропозицію за адресою Partners_vodafone@vodafone.ua. Пропозиція має містити супровідний лист, бізнес-план, порівняльний аналіз із конкурентами, бізнес-кейс із термінами окупності. У презентації варто коротко викласти суть проекту, стратегію розвитку і надати комерційну пропозицію. Якщо проект буде збігатися зі стратегією компанії і пройде фінансовий моніторинг, претенденти зможуть презентувати свій проект на зустрічі зі співробітниками Vodafone.

Vodafone є найбільшим постачальником IoT-рішень у світі та визнаним світовим лідером у галузі М2М-рішень за результатами глобального звіту Magic Quadrant, підготовленого компанією Gartner. Сьогодні IoT-платформа Vodafone забезпечує 77 мільйонів підключень у всьому світі. Загалом Vodafone має близько 80 проектів на базі IoT-рішень у 27 країнах світу: від США до Південної Кореї і Нової Зеландії, від Нідерландів до Південної Африки.

У грудні 2018 року Vodafone підключив Україну до глобальної IoT-платформи. Тепер і українські клієнти Vodafone мають змогу отримати доступ до кращої світової платформи, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями у своїх компаніях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я