Ultimate Robot Fighting – ще одна версія «Реальної сталі»

Напевно, усі пам’ятають фільм «Реальна сталь», в якому на рингу билися величезні роботи під дистанційним управлінням пілотів-людей. Хто не мріяв під час перегляду обзавестися власним ботом і розібрати на частини противника? Цю можливість мобільним гравцям надала Ultimate Robot Fighting.

Мальована графіка

Графічно Ultimate Robot Fighting чимсь нагадує свого прямого конкурента – «Реальну сталь». Правда, оформлення тут не настільки деталізоване, та й графіка в боях більш «мальована».

Роботи й ефекти виконані в 3D, проте якість картинки бажає кращого і значно поступається «оригінальній грі». Текстури часто мильні, анімації в цілому адекватні, але при взаємодії з противником можуть виникати накладки (особливо коли обидва гравці намагаються атакувати). Можливо, тому АІ в Ultimate Robot Fighting часто використовує «вичікувальну тактику», намагаючись не атакувати під час атаки гравця.

Схоже, знизивши якість текстур, розробники спробували домогтися кращої продуктивності, але гра моментами гальмує і лагає, особливо при проведенні спеціальних атак.

Різноманітність у всьому

З переваг Ultimate Robot Fighting можна відзначити велике розмаїття:

  • роботів;
  • навичок;
  • ігрових режимів.

Геймерам пропонують кілька десятків (а то й сотень) машин з кардинально різним дизайном і тактикою бою. Кожного можна прокачати, поліпшити і відкрити додаткові спецприйоми. Режими здивують навіть найвибагливіших гравців – від кампанії до «виживання» і битв з реальними опонентами.

За поліпшення і купівлю ботів часто просять донат, але це нормальна практика для Free to Play проектів, тим більше, що нав’язливої реклами в грі немає.

Управління для казуала

Плюсом Ultimate Robot Fighting також можна назвати просте і зрозуміле управління. У грі присутні кілька типів атак, які можна проводити комбінаціями тапів і свайпів. Комбо запам’ятовуються швидко, а за нагоди гра сама підкаже, куди потрібно свайпнути, щоб завершити атаку.

Крім звичайних прийомів присутні також спеціальні атаки трьох рівнів. У кожного робота вони унікальні: наприклад, Бурильник просвердлить груди опонентові, а Кріомант насадить ворожого бота на льодовий спис. Спецприйоми доступні при накопиченні достатньої кількості енергії – чим вищий рівень, тим більше дамагу і тим більше енергії він вимагає.

Сутички йдуть командами 3х3. Перед боєм гравець може укомплектувати команду, подивитися, проти кого доведеться битися, і побачити рейтинг складності сутички. Тут варто відзначити ще одну фішку – синергію. Синергія – це ідеальна зв’язка ботів, кожен робот може вступити в синергію тільки з певними моделями ботів. Команда з активованою синергією отримує під час бою додаткові переваги.

У процесі бійки ботів можна довільно змінювати, виставляючи то одного, то іншого, з урахуванням хіба що часу «релоаду». Таким чином, можна проти кожного бота противника виставити найбільш ефективного зі своїх роботів і отримати перемогу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я