Vodafone запускає передзамовлення на iPhone 11 та iPhone 11 Pro

Тим часом в Україні вже з’явились власники нових iPhone

В українській мережі магазинів Vodafone скоро можна буде замовити нові моделі смартфонів Apple – iPhone11 і iPhone 11 Pro. Можливість відкривається 4 жовтня в інтернет-магазині www.vodafone.ua/shop/.

Старт офіційних продажів намічено на 11 жовтня 2019 року. При цьому в Україні вже з’явилися щасливі власники нових моделей iPhone – їхня кількість досягла 500 станом на 24.09 і продовжує зростати. На основі знеособленого масиву даних, big data аналітики Vodafone визначили географію, переваги і портрет типового українського шанувальника новинок Apple, який не зміг дочекатися офіційного старту продажів.

Найбільше трубок сконцентровано в Києві – у столиці значно більше нових моделей iPhone, якщо порівнювати з іншими містами. Це переважно обласні центри. Виділяється із цього ряду селище міського типу Козин, в якому «засвітилися» відразу 12 нових iPhone.

У цілому топ-10 міст з присутності нових моделей смартфонів Apple виглядає так: Київ (211), Харків (39), Одеса (28), Дніпро (18), Ужгород (18), Козин (12), Львів (12) , Чернівці (11), Полтава (8), Запоріжжя (7).

Розмір має значення: найбільше в Україні виявилося шанувальників у моделі iPhone 11 Pro Max – їх удвічі більше, ніж в iPhone 11 Pro або iPhone 11.

73% українських «яблучників» можна віднести до найбільш заможної категорії українців, 76% є власниками автомобілів, 81% регулярно виїжджають за кордон. Варто відзначити практично гендерну рівність у цьому питанні: 55% власників нових iPhone – чоловіки, близько 45% – жінки.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я