Середа, 22 Травня, 2024

Vodafone запустив 4G для ще 150 тисяч українців

Vodafone розширив 4G-мережу в Україні,  забезпечивши доступ до швидкісного мобільного інтернету для більш ніж 150 тисяч жителів України. 4G-покриття з’явилося в Конотопі Сумської області, Кобеляках і Опішні Полтавської області, Сновську Чернігівської області, Дніпрорудному Запорізької області, Струмівці Волинської області, Щасливому та Великій Мотовилівці Київської області, а також у Бобринці Кіровоградської області.

На сьогоднішній день більше 20 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління включає в себе 24 області України. Оператор продовжує активне будівництво.

Завдяки лінійці тарифів Vodafone SuperNet абоненти мають можливість вибирати обсяг мобільного інтернету в мережі 4G – від 4 ГБ і до безліміту. Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися