З Web Pass новорічні подарунки стають ближче

Абоненти МТС Передплати, які підписалися на один з пакетів МТС WEB Pass з 4 до 25 грудня 2014 року, можуть взяти участь в акції «Море інтернету, океан бонусів». З нею вони можуть заробити бали лояльності й обміняти їх на товари на аукціоні Aukro напередодні новорічних свят.

Для участі в акції потрібно активувати передплату на один з пакетів послуги МТС WEB Pass: «Соціальні мережі на день» або «Безлімітний день» через браузер Opera Mini. За кожну активацію нараховуються бали лояльності, які напередодні Нового року – після 25 грудня – можна обміняти на товари, представлені на торговому майданчику Aukro. За підключення пакету «Безлімітний день» нараховується 6 балів, а за пакет «Соціальні мережі на день» – 3 бали. Бали підсумовуються при автоподовженні пакетів.

Щоб передплатити Web Pass, необхідно у мобільному браузері перейти за цим посиланням. Після цього підтвердіть оплату та продовжуйте серфінг. Вартість користування пакетом «Соціальні мережі на день» становить 0,25 грн, а «Безлімітний день» коштує 0,50 грн.

Перелік товарів, які беруть участь у програмі лояльності Aukro, доступний за посиланням. А детальніше про акцію «Море інтернету, океан бонусів» можна дізнатися на сайті МТС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я