Середа, 29 Листопада, 2023

Які додатки допомагають займатися йогою

Сьогодні тим, хто робить вправи з йоги, допомагають технології – смартфони та планшети із відповідними додатками, завдяки яким не обов’язково відвідувати заняття в спортзалі, а займатися просто вдома. Більшість цих програм містять відеоуроки, котрі показують, як правильно робити вправи, містять різноманітні поради та іншу корисну інформацію (наприклад, про м’язи, на які ці вправи впливають). Далі розкажемо про найкорисніші з них для популярних платформ.

Додатки для iOS

Більшість програм для iPhone та iPad платні. Ті ж безоплатні, що є, теж мають фінансові складники. Наприклад, базова програма для початківців у них безплатна, а більш професійні уроки завантажуються за окрему плату. Таким, наприклад, є додаток Daily Yoga. У ньому є багато вправ та поз для різних типів йоги. Це і йога для офісу, і для гарного сну, і для здоров’я шиї та тонкої талії. Більш важкі розділи відмічені позначкою «pro», і саме за них потрібно платити. Як робити вправи, показують інструктори. Відео зроблене на білому фоні, де, крім них, не видно навіть підлоги, щоб ви могли сконцентруватися саме на правильності виконання вправ. До кожної з них йде аудіоінструкція, щоправда, англійською мовою. Доступна ця програма, окрім iOS, ще на Android та Windows Phone.

Схожий на неї 3D Yoga Anatomy. У ньому, правда, немає відеоуроків, але теж є багато вправ і поз, а основний акцент додаток робить на м’язи. В ілюстрації до кожної вправи та пози йде анатомічне зображення тіла, яке показує групи м’язів, що отримують навантаження під час них. До кожного малюнка йдуть пояснення (також англійською), а сам манекен можна покрутити навколо осі – недарма у назві додатку фігурує 3D.

Щодо безплатних додатків, то вони теж є. Наприклад, Simply Yoga FREE (доступний і на Android) теж має гарні відеоуроки. Його система побудована дещо по-іншому: замість окремих вправ та поз вам пропонуються комплексні 20-, 40,- та 60-хвилинні підходи. Як правильно їх робити, показує дівчина-інструктор. Ті чи інші етапи можна пропускати (відрізки тривають по декілька хвилин) за допомогою кнопок керування, прогрес ви бачите на відповідній шкалі. Тож вправи, які особливо сподобались, можна повторювати безліч разів без обов’язкового перегляду всього курсу.

Додатки для Android

Якщо у вас планшет чи смартфон з операційною системою Google, ви теж з легкістю знайдете собі йога-додаток до душі. Тим паче, що безплатних програм під Android традиційно більше. Перше, на що рекомендуємо звернути увагу, – це Yoga.com Studio. Додаток має у своєму арсеналі чимало вправ (разом з позами – 238) та програм занять (37). Усі вони мають аудіо-, фото- та відеосупровід. Дещо псує враження лише надокучлива реклама. І якщо на маленькі сторонні банери уваги майже не звертаєш, то пропозиція купити повний доступ і відкрити додаткові вправи та програми відкушує чималу частину дисплея.

Ще один гарний додаток – Yoga poses. Як зрозуміло з назви, акцент тут робиться на різноманітні позиції. У додатку є їхній детальний опис, схематичні малюнки та фотографії правильного виконання.

Якщо ви тільки починаєте цікавитися цим зайняттям, то можете використовувати і додаток 7 Minutes Yoga For Beginners. Там є дуже прості вправи та пози, а також таймер, що відміряє хвилину на виконання. Можна покласти поруч смартфон та стежити. До кожної пози йде схематичне зображення та опис.

Схожий підхід має і Yoga At Home. Тільки розрахований цей додаток на всі категорії людей. При першому запуску вам слід вказати свій досвід у йозі та вправи, яким ви надаєте переваги, шляхом вибору тих чи інших частин тіл. Додаток підбере для вас пози відповідно до вибраних критеріїв та покаже відеоуроки.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися