Вівторок, 23 Квітня, 2024

Харківські авіапасажири отримали інтернет

Із 7 серпня мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с став доступним для всіх абонентів оператора в Міжнародному аеропорту «Харків». 3G-інтернет надається без додаткової плати в межах чинних тарифів.

Міжнародний аеропорт «Харків». Фото з офіційної сторінки

Перше тестування 3G-покриття в аеропорту було проведено на базі «Мобільної бібліотеки МТС». Абоненти отримали змогу за лічені секунди завантажити на свої мобільні пристрої сучасні та класичні твори українських письменників,  класику світової літератури мовою оригіналу.

Загалом на сьогоднішній день 3G-покриття на швидкості до 42 Мбіт/с є більше ніж у 50 об’єктах у Києві, Львові, Харкові та Одесі. Детальний перелік адрес доступний за посиланням. Окрім цього, послугами на швидкості до 7,2 Мбіт/с у ромінгу мережі «Тримоб» можна користуватися у більш ніж в 50 містах Західної України (Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці, Тернопіль, Чортків, Львів, Коломия, Мукачеве, Стрий, Ужгород, Яремче, Трускавець, Моршин), на курортах Одеської та Херсонської областей (Одеса, Кароліно-Бугаз, Іллічівськ, Білгород-Дністровський, Очаків, Залізний Порт, Лазурне, Красне, Скадовськ). Детальна інформація щодо покриття доступна за посиланням 3g.mts.ua.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися