Четвер, 30 Листопада, 2023

Як львівські жителі та туристи заощадили 3 млн грн

З початку цього літа жителі та гості Львова й області змогли користуватися послугами зв’язку, не витрачаючи на них грошей. У червні оператор запустив у цьому регіоні тариф «Смартфон ZERO» та акцію «Територія безкоштовного спілкування». Тепер МТС підвела перші підсумки з її роботи.

З початку червня майже 1,2 млн гостей відвідали «територію безкоштовного спілкування». Кожен турист у середньому проводив на території Львівської області 5 днів і за цей час виговорював близько 100 хвилин та використовував приблизно 60 МБ мобільного інтернету. Якби користувачі платили за ці обсяги за своїми звичайними тарифами, вони б витратили більш ніж 3 млн грн.

Акція «Територія безкоштовного спілкування» підключається автоматично, при перетинанні абонентом меж Львівської області. При цьому з них не стягуються платежі, передбачені стандартними тарифами, якими вони користуються в себе вдома. А для львів’ян та мешканців області на постійній основі доступний спеціальний тариф «Смартфон ZERO», в якому передбачено два безліміти: дзвінки в мережі МТС та мобільний інтернет, без абонплат та обов’язкових поповнень.

«Цього року дуже багато співвітчизників, які в минулі роки відпочивали за кордоном, провели свої літні відпустки в Україні. І це дуже позитивний сигнал, адже в нашій країні безліч місць, де можна чудово  відпочити й отримати незабутні враження. Одна з таких туристичних перлин – Львів і Львівська область. Судячи зі статистики, цього року наше місто – один з лідерів серед туристичних уподобань. «МТС Україна» у співпраці з Львівською міською радою вже багато років підтримує зусилля для розвитку туристичної та культурної привабливості міста. Акція «Територія безкоштовного спілкування» – це теж крок назустріч. Ми таким чином підтримуємо вибір наших абонентів відвідати Львівщину та нагороджуємо їх за це. Крім того, безлімітне та безкоштовне користування зв’язком та мобільним інтернетом значно підвищило комфорт гостей, адже, не відчуваючи обмежень, вони шукають інформацію в інтернеті, користуються мобільними додатками, ділилися враженнями», – зазначив заступник Генерального директора по регіону «Захід» Сергій Самокрик.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися