Понеділок, 20 Травня, 2024

Як МТС зробила рекламу ефективнішою

Кажуть, що реклама – двигун торгівлі, і в МТС зробили його зручнішим. Оператор запустив сервіс «Рекламний Менеджер», з яким бізнесу буде дуже просто отримувати дзвінки клієнтів. Адже основну роботу візьме на себе ця система.

Послугу запустили на базі системи ADPHONE – це автоматизоване рішення мобільної реклами для підприємців, що працюють з клієнтами за телефоном. Завдяки «Рекламному Менеджеру» компанії можуть на порталі «Рекламний Менеджер МТС», на сайтах-партнерах та в пошуковику Google фокусуватися тільки на продажах своїх послуг чи продукції. Про інше потурбується сервіс: він створить інтернет-рекламу в потрібному форматі, розмістить її на відповідних ресурсах та направить дзвінки від нових клієнтів на мобільний телефон підприємця.

Усе, що потрібно від клієнтів послуги, – бути на зв’язку, щоб отримати дзвінок. Підприємець завдяки «Рекламному Менеджеру» контролює витрати на залучення нових клієнтів, відстежуує точну кількість отриманих дзвінків. Оплата дзвінків від потенційних клієнтів відбувається з мобільного рахунку «МТС Україна».

Щоб отримувати дзвінки від нових клієнтів, достатньо пройти просту реєстрацію на сайті «Рекламний Менеджер» або зателефонувати за номером 848 (безоплатно, пн-пт, 09:00-18:00), щоб отримати допомогу експерта.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися