Огляд PvP-літалки War Wings

Проект – на 80% адаптований під смартфон клон War Thunder

А ми плавно переміщаємося з наземних бойових дій у безхмарне небо. War Wings – онлайн-шутер, у якому пропонується взяти під своє управління цілий літак. Чи варта гра витраченого трафіку і чи не порушують розробники авторських прав?

Графіка і звуки

Якщо вам доводилося коли-небудь грати у War Thunder, то помітити схожість між цими проектами зможете буквально на перших хвилинах гри. Стверджувати, що все «злизали», не можна, але деталі, починаючи від прапорів країн і закінчуючи тонами оформлення ангару й гілки досліджень, просто неймовірно схожі з проектом Гайджін.

War Wings

Це саме можна сказати про графічне оформлення в самій грі – все якісно і з прекрасно проробленою анімацією. Для тих, кому хочеться повного Ultra HD, доступна можливість завантажити пак з поліпшеними текстурами (якщо у вас кишенькова ракета з охолодженням від найближчої ГЕС).

Освітлення реалістичне, текстури літаків і навколишніх об’єктів теж з претензією на реалізм. Звуки якісні, не такі, звичайно, як у «Тундрі», але різноманітні – озвучується все, від реву мотора до голосових команд.

За графіку 10 з 10, особливо зважаючи на те, що проект безкоштовний (не без доната).

Літай і стріляй

War Thunder – знову привіт! Управління практично таке саме, тільки спрощене і адаптоване під Андроїд – зліва джойстик напрямку, праворуч кнопки «газ» і «гальмо», а також ряд таперів для перезаряджання, стрільби і спостереження за ціллю. Звучить стандартно, але в грі показує себе дуже зручно і якісно.

гра War Wings

Літаки за класами не діляться – в основному винищувачі, а ті, що не винищувачі, літають, як винищувачі. Техніка розбита на базові модулі типу крила, хвіст, кабіна, і шкода наноситься по них окремо. Загориться хвіст – вважай труп, продірявлять крило – летимо далі, а можна просто вбити пілота, вдало поціливши по кабіні. Для усунення пошкоджень пропонують ремкомплект, аптечку і вогнегасник – за монетки, звісно.

Суть гри проста: летимо, беремо на приціл, стріляємо, при необхідності маневруємо і по новій. Процес цікавий, як і будь-який PvP, можливістю змагатися з іншими гравцями. До речі, про супротивників: чи то в пригоді стали навички з «Тундри», чи для новачків ботів випускають, але перші 5 перемог далися підозріло легко.

На вибір пропонують кілька режимів гри (спочатку командний бій) і кілька карт, хоча для геймплею вони мають скоріше естетичне значення.

Дослідження і модифікації

Любителі WoA і WT, скільки балів досвіду потрібно, щоб отримати новий Фоккенвольф? Якщо забули, раджу згадати. Система досліджень і поліпшень техніки тут теж просто клон War Thunder – гілки розвитку, дослідження за досвід, можливість купувати модифікацію на кожну модель, підбирати комплекти патронів і навіси перед вильотом.

PvP-літалка War Wings

Так, новий движок збільшить час польоту на форсажі, а модифікація гармати додасть дамагу. Можна також досліджувати можливість установлення бомб і ракет, але це вже у більш просунутих моделях.

Висновки

Не знаю, чи в курсі Гайджін про War Wings, але я б на їхньому місці задумалася про захист авторських прав. Проект – на 80% адаптований під смартфон клон War Thunder. Утім, від цього він не став гіршим – з огляду на рівень графіки, зручність геймлпею і добре реалізований PvP-формат, можу рекомендувати War Wings для тестування ваших навичок пілота. Чистого неба!

Увага: після завантаження у вас має бути ще 300-400 МБ вільної пам’яті для встановлення додаткових матеріалів. І так, гра досить «голодна», батарею тягне швидко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я