Неділя, 21 Квітня, 2024

Як український бізнес користується спілкуванням машин

Послуги на базі М2М входять до 5 найпопулярніших послуг серед бізнес-абонентів «МТС Україна»: їхня частка у бізнес-сегменті оператора перевищує 15% та продовжує зростати. Оператор підготував аналітичну довідку про використання сучасних телематичних сервісів українськими підприємствами за дев’ять місяців поточного року.

Найбільше рішення M2M використовуються в Києві (36%), Дніпропетровську (30%) та Одесі (10%). Кожен п’ятий клієнт М2М використовує «міжмашинне спілкування» в навігаційних системах (логістика, трекінг, моніторинг), по 10% – у сфері фінансів (страхові компанії, банки) та різноманітних лічильниках, а також у роздрібній торгівлі (торгові автомати). А більше 40% – у сфері охоронних послуг (відеоспостереження, системи «розумний дім»).

«МТС Україна» – єдиний з українських операторів, який надає для телематичних послуг спеціально розроблені SIM-карти. Вони здатні витримати складні умови, оскільки виготовлені з особливо міцного термостійкого пластика, стійкі до корозії контактної групи, мають збільшений термін служби та здатні безперебійно працювати в діапазоні температур від -40°С до +105°С. Сфери застосування таких карт різноманітні – від енергетики, фінансів та сільського господарства, до ЖКГ і охоронних систем.

Українські компанії за допомогою М2М змогли реалізувати цікаві проекти:

  • оснащення лісогосподарств системою електронного обліку деревини, яка допомагає боротися з нелегальними вирубками і полегшує роботу лісників на Західній Україні;
  • спільний проект з компанією «ЖИТТЯ24» – рішення для своєчасної допомоги літнім людям у надзвичайних ситуаціях;
  • рішення для компанії «Миронівський хлібопродукт» з відеомоніторингу курників на основі спеціального проекту CDMA Corp Data;
  • автоматизована система організації, управління і контролю служб швидкої медичної допомоги, працює з 2011 року в Харкові та Харківській області. Після її впровадження час прибуття бригад швидкої допомоги на виклик скоротилося з 15-28 до 3-10 хвилин. Харківська система отримала високі оцінки від фахівців американської служби порятунку «911»: середній час передачі виклику бригаді в Харкові склав 25-40 секунд, порівняно зі стандартними 53 секундами в США.

Для бездротового пересилання даних «МТС Україна» пропонує користувачам М2М послуг спеціальний тариф «Телематика». Він вигідний низькою щомісячної вартістю – 5 грн, яка передбачає 5МБ трафіку GPRS-інтернету на місяць. Детальну інформацію про тариф «Телематика» можна отримати на сайті компанії.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися