Понеділок, 20 Травня, 2024

Яка фірма найкраще використовує ІТ-технології для персоналу

Стало відомо, яка компанія найуспішніше залучає сучасні технології на користь своїх робітників. У рамках Премії «HR-бренд Україна 2016» Vodafone Україна заснувала спеціальну номінацію «Нові можливості». Критеріями для вибору переможця стали відкритість новому, здатність мислити гнучко і нестандартно, а також використання сучасних технологій для вирішення завдань.

20161221_hr-brand_nomination

У номінації перемогла компанія Dentsu Aegis Network Ukraine з проектом зі стажування, навчання та працевлаштування людей з вадами слуху. Він став можливим завдяки наявним сьогодні засобам комунікації. Усього за перемогу боролися 25 компаній-учасниць, які продемонстрували 27 практичних прикладів у сфері розвитку HR.

Проект рекламної групи Dentsu Aegis Network Ukraine зі стажування, навчання і працевлаштування людей з вадами слуху в digital-агенції AdPrо показав на прикладі, що обмеження слуху – не перешкода для роботи у сфері цифрових технологій, IT або реклами, якщо використовувати технологічний підхід. Це суттєво, адже в нашій державі живе 100 тисяч українців із порушенням слуху. При цьому перелік професій, які соціальні служби пропонують для цих людей, дуже невеликий: зубний технік, швачка та закрійник взуття. Вони не можуть знайти роботу у сфері сучасних технологій, їхні можливості розвиватися і навчатися за новими спеціальностями обмежені. Детальну інформацію про те, як реалізований проект, можна знайти на сторінці.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися