Понеділок, 20 Травня, 2024

Як налаштувати iOS для поганого зору

В iOS є інструменти, які спрощують роботу при поганому зорі. Вони не гарантують, що ваші очі взагалі не будуть втомлюватися. Але дозволяють знизити навантаження на них.

1. Відрегулюйте яскравість екрана

Яскравість екрана не повинна бути занадто високою. Відповідний регулятор в iOS винесений у «Пункт управління».

2. Збільште розмір шрифту

Зайдіть у «Налаштування» і виберіть «Розмір тексту». У відповідному полі перемістіть повзунок, щоб розмір літер був максимально зручним для вас. Якщо ж максимального кеглю буде недостатньо, зайдіть у «Налаштування», «Універсальний доступ» і там виберіть «Збільшений текст». Використання останньої опції може зіпсувати дизайн системи і працює, тільки якщо додаток підтримує динамічний текст.

3. Зробіть шрифт жирним

Для підвищення читабельності текст можна зробити жирним. Для цього зайдіть у «Налаштування», потім «Універсальний доступ» й увімкніть пункт «Жирний шрифт». Для активації налаштування перезавантажте гаджет.

4. Увімкніть кнопки

В iOS немає окремо промальованих кнопок, вони замінені простими написами. Для того щоб включити кнопки, скористайтеся «Налаштуваннями», потім «Універсальним доступом», де потрібно включити «Форми кнопок».

5. Змініть контрастність екрана

iOS дозволяє налаштовувати не тільки яскравість екрана, але і його контрастність. Відповідні налаштування можна знайти в «Налаштуваннях», «Основні», «Універсальний доступ», «Збільшення контрасту». Доступні там опції дозволяють дещо підвищити читабельність тексту.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися