Які серіали та фільми дивилися користувачі під час зимових свят

В період 31.12 – 07.01 об'єм телеперегляду зріс на 40%

Сервіс Vodafone TV представив рейтинг телеперегляду в святковий період. Початок року для популярного онлайн відеосервісу Vodafone TV відзначився також оновленням веб-сторінки.

В період 31.12 – 07.01 об’єм телеперегляду зріс на 40%. А вибір користувача в ці дні залишається незмінним з року в рік – це українські TV-канали. Топ 5 виглядає так: 1 + 1, ICTV, Україна, Новий канал, СТБ.

Найпопулярніший ТБ-пакет – «Старт». Найпопулярніший відео-пакет – «Оптимальний».

Найчастіше переглядали серіали: «Гра престолів», «Протистояння», «Сопрано», «Рим», «30 срібняків».

А серед кіно – комедії і блокбастери: «Дивовижні пригоди доктора Дуліттл», «Аквамен», «Полювання на злодіїв», «Поганий Санта», «Форсаж Хоббс і Шоу».

Окрім цього портал отримав новий дизайн і став більш зручним для навігації та більш якісного перегляду відео. Сторінка стала більш інтерактивною при взаємодії з користувачем. З’явилися жанрові стрічки, історія переглядів.

В оновленому особистому кабінеті тепер розміщена більш детальна інформація про підписку і додано можливість зручного управління налаштуваннями.

Також з’явився новий дитячий розділ з актуальними мультфільмами і програмами. а для любителів спорту – безкоштовні огляди футбольних матчів.

Щоб почати користуватися сервісом кінотеатру Vodafone TV, спочатку встановіть додаток Vodafone TV через Play Market або App Store. Далі зареєструйтеся за допомогою вашого номера телефону. Також сервіс Vodafone TV доступний в магазині додатків Smart TV для Samsung і LG і через web-версію додатка на сайті tv.vodafone.ua

Для активації послуги Vodafone TV необхідно відправити безкоштовне SMS з текстом «1» на номер, що відповідає обраному пакету:

Старт – 30042

Оптимальний – 30044

Кіно Плюс – 30028

Футбол Плюс – 30114

 

Послуга доступна всім клієнтам Vodafone. Перші 7 днів користування послугою безкоштовні, коли ви вперше активуєте один з пакетів: «Старт», «Оптимальний» і «Кіно Плюс».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я