Яндекс.Карти та Яндекс.Навігатор будуть безкоштовними

Користувачі МТС зможуть продовжити користуватися навігацією і при цьому не витрачати на неї жодної копійки. Оператор ввів послугу «Безкоштовний трафік в Яндекс.Картах та Яндекс.Навігаторі», яка дозволить завантажувати актуальну навігаційну інформацію в цих програмах за ціною 0 грн/МБ.

Активувати нову пропозицію можна з 1 липня 2014 року, для чого необхідно скористатися Інтернет-помічником або відправити USSD запит *109*1#.

Яндекс.Карти і Яндекс.Навігатор є одними з найбільш затребуваних програм: ними вже користуються понад півмільйона абонентів МТС. Найбільше таких користувачів живе в Києві, Дніпропетровську, Львові, Харкові та Донецьку, але всього в них є схеми 206 міст України.

За допомогою програми Яндекс.Карти користувачі можуть шукати адреси, організації, прокладати оптимальні маршрути і дізнаватися про затори на дорозі. Подібні можливості Яндекс.Карт доступні для пристроїв на мобільних платформах iOS, Android, Windows Phone, Java та Symbian.

Автомобілістам краще підходить додаток Яндекс.Навігатор. З ним вони зможуть прокласти найзручніший маршрут з урахуванням ситуації на дорогах і необхідних зупинок. Скористатися Яндекс.Навігатором можуть власники пристроїв на iOS та Android.

Інтернет-трафік у цих додатках МТС надає безоплатно по всій Україні із середини літа минулого року. Усе, що оплачують користувачі, – це звернення телефона до серверів DNS і A-GPS. Ці запити оплачуються відповідно до тарифного плану.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я