“Мобільна академія МТС” запрошує на заняття

Літо в розпалі, і саме час потурбуватися про свій відпочинок, а фахівці нашого оператора розкажуть, як смартфон може стати в пригоді. “Мобільна академія МТС” запрошує бажаючих на черговий урок, на якому вони дізнаються, як телефон допоможе заощадити на подорожі.

Заняття відбудеться 29 червня, в останню неділю місяця, і на ньому слухачі академії дізнаються, як замовити готель у будь-якій точці світу без допомоги туристичного агентства. Спеціалісти “Мобільної академії МТС” розкажуть, як купити квитки на будь-який вид транспорту без необхідності стояти в черзі. Вони також навчать дізнаватися максимально повну інформацію без додаткових витрат на купівлю путівника або послуги гіда про визначні пам’ятки та цікаві події країни, яку хочеться відвідати.

Як завжди, “Мобільна академія МТС” запропонує добірку зручних та корисних програм для планування поїздок, а також надасть можливість потренуватися у їхньому використанні. Усі слухачі, які є абонентами МТС, отримають в подарунок 100 МБ мобільного інтернету на 7 днів по Україні.

Заняття відбудеться 29.06 о 15:00 у магазині МТС на Хрещатику, 15. Участь безплатна. Ці уроки проходять регулярно, в останню неділю місяця, окрім цього “Мобільна академія” відкрита в Одесі, Миколаєві і Херсоні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я