З нульовим балансом поповнитись можна дома

Продовжувати користуватись послугами зв’язку стало простіше, адже вже не потрібно буде кудись ходити, щоб покласти гроші на свій рахунок. МТС надає безкоштовний інтернет-трафік до сервісів поповнення рахунку Portmone.com, EasyPay, а також низки власних інтернет-ресурсів. Завдяки цьому покласти гроші на баланс можна просто зі свого смартфона або планшета в будь-який момент.

Безкоштовний інтернет-трафік надається абонентам МТС Передплата при доступі до таких інтернет-ресурсів:

Відтепер якщо на рахунку недостатньо коштів, при спробі вийти в інтернет система автоматично відкриває інформаційну веб-сторінку МТС з повідомленням про закінчення коштів та варіантами поповнення рахунку просто з телефону. Окрім цього вона запропонує замовити опцію «Гроші на замовлення».

Мобільний рахунок зі свого смартфона або планшета за допомогою платіжних інтернет-ресурсів поповнюють все більше абонентів. За минулий місяць таким способом поповнення скористалися понад 2,15 млн. абонентів.  Найчастіше для платежів в інтернеті використовуються ресурси: Інтернет-помічник МТС, сайт МТС (mts.ua), мобільна версію сайту МТС (pda.mts.com.ua), платіжні системи portmone.com або easypay.ua.

Популярність інтернет платежів безпосередньо пов’язана зі зростанням кількості смартфонів, рівень проникнення яких у мережі МТС складає більше 22%, а також зі зростанням споживання послуг мобільного інтернету. Із запуском нової тарифної лінійки «Смартфон», середній обсяг інтернет-трафіку збільшився до 500 МБ в місяць.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я