З Vodafone парковку у Києві можна сплачувати через мобільник

Знайти найближчу зручну парковку з вільними місцями, побудувати маршрут, дізнатись вартість паркування та код для оплати можна на сайті послуги uaparking.info.

Клієнти Vodafone тепер можуть розрахуватись за паркування у Києві з мобільного рахунка. Для цього достатньо скористатися послугою TelePark, запущеною Vodafone у співпраці з КП “Київтранспарксервіс” та компанією TeleCard. Вартість паркування залишається незмінною – 5, 7 та 10 грн за годину відповідно до зони паркування. Комісія за розрахунки з мобільного відсутня. Послуга доступна усім абонентам передплачених тарифів Vodafone незалежно від моделі телефону.

Для початку користування послугою потрібно зареєструватись, надіславши SMS із номером власного автомобіля на короткий номер 849. Далі система автоматично визначатиме номер автомобілю за номером мобільного телефону. Для оплати потрібно набрати USSD-код *849*ХХХХХХ#, де ХХХХХХ – спеціальний код-ідентифікатор, зазначений на інформаційному стенді кожного паркувального майданчика. З мобільного рахунку зніметься сума згідно з тарифом територіальної зони паркування, а водій отримає SMS із підтвердженням успішної оплати.

При закінченні оплаченого часу паркування автомобіля контролери можуть надіслати зареєстрованому водію повідомлення із нагадуванням про оплату. ЇЇ також можна зробити дистанційно, без необхідності повертатись до автомобіля.

Знайти найближчу зручну парковку з вільними місцями, побудувати маршрут, дізнатись вартість паркування та код для оплати можна на сайті послуги uaparking.info.

Пам’ятайте, що користуватися телефоном під час руху автомобіля небезпечно. Робіть це під час зупинки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я