Понеділок, 4 Грудня, 2023

З якими потребами звертаються абоненти в центр обслуговування

З приходом літа збільшується кількість звернень абонентів у фірмові магазини «МТС Україна». Лідерами за кількістю звернень у літній період стають магазини оператора в Києві, Харкові та Дніпропетровську, а також Одесі, Херсоні та Чернівцях, що пов’язано зі збільшенням кількості туристів у цих містах. Зазвичай вони звертаються з такими питаннями:

1. Заміна SIM-картки (31%)

Улітку ця послуга стає найбільш популярною серед абонентів у курортних містах. Так, у літній період 2015 р. у фірмових магазинах «МТС Україна» в Одесі й Херсоні кількість запитів на заміну SIM-карток зросла в півтора рази порівняно з весняним періодом. Нагадаємо, що в разі втрати або пошкодження SIM-картки її можна відновити безоплатно. Для заміни картки можна звернутися в один з центрів обслуговування «МТС Україна», перелік яких доступний за посиланням. Детальніше про відновлення SIM-картки можна дізнатись за посиланням.

2. Купівля стартового пакету (24%)

Найбільше стартових пакетів купували абоненти в магазинах оператора в Маріуполі, Києві (Хрещатик), Дніпропетровську, Одесі та Чернівцях. В останні два тижні серпня відзначено зростання підключень – напередодні 1 вересня батьки готують дітей до нового навчального року і разом зі шкільною формою і канцелярським приладдям купують перший телефон та підключають до мобільного зв’язку. Цього року батьки стали більше цікавитися тарифами виключно для інтернету, які вони купують для своїх дітей разом з планшетами. Так, найбільш популярним тарифом для дітей став «Смартфон 3G», на другому місці розташувався тариф «Планшет 3G», а третє місце посів тариф «Супер МТС Команда 3D», який попередні кілька років був лідером за підключеннями серед школярів.

3. Підключення послуг: мобільний інтернет, 3G та ін. (21%)

Лідером за кількістю підключення додаткових послуг став магазин «МТС Україна» в Одесі. Він випередив навіть київські магазини, у яких традиційно високі показники за всіма зверненнями. Цього літа найбільш популярною для послугою став «3G Безліміт», що забезпечує доступ до швидкісного мобільного інтернету. Детальна інформація про послугу доступна за посиланням http://3g.mts.ua/.

4. Обмін бонусів (14%)

Частіше за інших за обміном бонусів зверталися абоненти «МТС Україна» в Харкові, Одесі та Дніпропетровську. Користувачі програми лояльності МТС Бонус можуть накопичувати умовні бали – бонуси та обмінювати їх на послуги мобільного зв’язку від МТС – безлімітний інтернет, пакети SMS, MMS, хвилин –  або на подарунки від партнерів – передплату на журнали, ваучери магазинів і ресторанів.

5. Усні консультації (10%)

Найбільше запитань експертам «МТС Україна» задавали абоненти в магазинах в Чернігові, Одесі та Львові. Отримати професійну консультацію абоненти «МТС Україна» можуть в одному з центрів обслуговування клієнтів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися