Четвер, 20 Червня, 2024

Носії аналогової музики повертаються

В еру цифрових форматів мультимедіа аналогові носії не лише залишились на ринку, але й нарощують свою долю. Спершу це сталося з грамплатівками, а тепер настала черга аудіокасет.

Як повідомив в інтерв’ю Bloomberg президент компанії National Audio Company (NAC) Стів Степп (Steve Stepp), у 2014 році його підприємство виробило і реалізувало 10 млн аудіокасет, а в поточному році вони спостерігають 20-відсоткове зростання продажів. Як уточнює глава NAC, це найвищий показник за всю історію існування компанії з 1969 року.

Що цікаво, тільки 70% аудіокасет містять записані на них аудіоматеріали, а 30% проданих носіїв є «пустушками». Зростання популярності неактуальних носіїв у компанії пов’язують із зростанням популярності на «теплий аналоговий» звук і взагалі ретро: «Коли тримаєш аудіокасету в руці, відчувається ностальгія».

Виробник працює як з великими лейблами, наприклад, Sony Music Entertainment і Universal Music Group, так і з незалежними музикантами та інді-групами. Різнобій клієнтів – специфіка бізнесу виробництва аудіокасет, оскільки зараз виробників цих носіїв майже не залишилося, а NAC є найбільшим гравцем на цьому ринку.

NAC є одним з останніх виробників аудіокасет у світі. У компанії все ще використовується обладнання, яке поставили у 70-х роках минулого століття. Так що жодних високих технологій, весь процес створення касет побудований за канонами справжнього ретро.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися