Замість візиту в банк – заходьте на сайт МТС

«МТС Україна» запропонувала відвідувачам свого офіційного сайту зручний і швидкий спосіб переказу грошей. Нова послуга дозволяє миттєво та без активації переказувати гроші з однієї картки на іншу. А до 30 вересня кожен другий переказ проходитиме безоплатно.

Сервіс запущений у партнерстві з Фідобанк і компанією PayForce, яка володіє ексклюзивними правами на продаж платіжних сервісів Фідобанк. Для того щоб скористатися послугою, досить зайти на спеціальну сторінку переказів на сайті «МТС Україна». Сервіс не вимагає активації і доступний для всіх відвідувачів сайту.

Перекази здійснюються в гривні, між усіма видами карток українських банків VISA/MasterCard, утримувачі яких – фізичні особи-резиденти. Максимальна сума одного переказу – 14800 грн, Максимальна кількість переказів на добу за однією карткою – 5. Сума переказів за однією карткою на місяць не повинна перевищувати 150 000 грн. Комісія за переказ складає 1%, плюс 5 грн.

Усю необхідну підтримку та обслуговування можна отримати в контакт-центрі Фідобанк за спеціальним номером 593 з мобільного або 0800 30 76 76 – зі стаціонарного телефону (дзвінки безплатні).