Зв’язок на сході: оперативні новини

Через бойові дії на поточний момент спостерігаються перебої зі зв’язком у всій Луганській та Донецькій областях. Спеціалісти МТС роблять усе можливе для відновлення мережі в цих регіонах, а про її доступність можна дізнаватися в онлайні через мапу «Зв’язок на сході України», яка з’явилася в розділі «Мережа та покриття» на сайті оператора. Ось черговий список міст, у яких повернули зв’язок.

Спеціалісти МТС в повному обсязі відновили мережу в Краматорську і Слов’янську. Виняток становлять населені пункти Семенівка, Андріївка, Черкаське та Новомиколаївка Слов’янського району, де внаслідок бойових дій було зруйновано базові станції оператора і на даний час відновлення роботи обладнання неможливе.

Окрім цього, на 5 серпня 2014 р. знову працюють 33 інфраструктурні об’єкти мережі МТС у Донецькій області: частково м. Донецьк, м. Горлівка, м. Макіївка, а також частково у Мар’їнському, Костянтинівському, Артемівському, Старобешівському, Ясинуватському, Великоновосілківському та Краснолиманському районах.

Перебої зі зв’язком спостерігаються в Київському та Ворошиловському районах м. Донецька; Центрально-Міському, Микитівському і Калінінському районах м. Горлівки; м. Жданівці, м. Кіровському, південній частині м. Тореза; Шахтарському, Амвросіївському та Старобешівському районах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я