Середа, 19 Червня, 2024

Зв’язок на сході України

МТС робить усе можливе, щоб її абоненти у східних областях країни залишались на зв’язку. Фахівці оператора продовжують відновлювати пошкоджені ділянки інфраструктури та у віддаленому режимі змінюють маршрутизацію даних. Завдяки цим та іншим зусиллям у Луганській області зв’язок вдалося відновити ще в 136 населених пунктах.

Мобільні телефони знову працюють у Лисичанську, Сєверодонецьку, а також ще в чотирьох районах Луганської області. Мобільний зв’язок також у повному обсязі доступний абонентам МТС у Біловодському, Новопсковському, Марковському та Міловському районах. Окрім цього, раніше мережу МТС відновили в Білокуракинському, Кремінському, Новоайдарському, Новопсковському, Сватівському, Старобільському та Троїцькому районах Луганської області. Загалом зв’язком оператора вже користуються мешканці 481 населеного пункту цього регіону.

Про доступність мережі МТС на сході України можна дізнаватися в онлайні через мапу «Зв’язок на сході України», яка з’явилася в розділі «Мережа та покриття» на сайті оператора. Щодо кожного з населених пунктів доступний список пошкоджених і відновлених об’єктів із зазначенням причини можливих обмежень і статусом відновлення. Адреси, за якими відновлено роботу послуг або спостерігаються перебої зі зв’язком, позначені на карті у вигляді міток.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися