Вівторок, 18 Червня, 2024

Смартфони відучать дітей ігнорувати батьків

Батьки нарешті зможуть додзвонитися до своєї дитини навіть тоді, коли вона їх ігнорує та не хоче брати слухавку. Це стало можливим завдяки ідеї Шерон Стендіфірд з Нью-Йорка. Вона сама є матір’ю підлітків, і їй набридло, що вони постійно пропускають її дзвінки або не відповідають на них. Тому вона звернулася до професійних програмістів, які втілили в життя її ідею для вирішення цієї проблеми у вигляді програми Ignore No More.

Концепція цієї утиліти дуже проста, проте ефективна. Батьки налаштовують цю програму в смартфоні своєї дитини та встановлюють пароль. А коли підліток починає ігнорувати дзвінки мами чи тата, утиліта просто блокує всі функції мобільного апарата за командою. Для підлітка єдиним способом розблокування є зателефонувати батькам або родичам, телефонні номери яких запрограмовані в пам’яті мобільника. Хоча дитина може також спробувати підібрати пін-код, який складається з чотирьох цифр.

Програма Ignore No More розповсюджується на платній основі, і один обліковий запис батьків може контролювати декілька пристроїв на Android. Ціна утиліти становить 26,12 грн, а завантажити її можна на сайті Google Play.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися