Четвер, 25 Липня, 2024

Наука сама про себе не напише: курс лекцій

dragina

Із 18 жовтня по 8 листопада в рамках конкурсу статей про українську науку Tech Today Awards стартує унікальний курс лекцій для всіх, кому небайдужий розвиток української журналістики та науки від радіоведучої та журналістки Міріам Драгіної. Лекції проводитимуться щовівторка, о 19:00, у центрі інноваційного підприємництва California in Ukraine (вул. Володимирська, 58).

Усі бажаючі зможуть не лише дізнатися про важливість висвітлення наукової тематики на українському медіапросторі, а й навчаться створювати якісні тексти з метою популяризації української науки. Курс передбачає ознайомлення з прикладами успішних кейсів світових ЗМІ, безліч практичних порад щодо написання матеріалів на наукову тематику, а також можливість позмагатися в конкурсі журналістських робіт про науку.

Лектор курсу Міріам Драгіна зазначає: «Сьогодні діяльність українських науковців потребує активного висвітлення на медіапросторі та всілякої підтримки з боку громадськості. Як член журі конкурсу, в рамках якого заплановані лекції, я переконана, що курс може стати поштовхом до розвитку саме науково-популярного напрямку в журналістиці».

Лекції триватимуть до 8 листопада. Вхід вільний, але реєстрація обов’язкова.

Долучайтесь до пізнавальних лекцій та запроваджуйте новий тренд у сфері журналістики. Адже наука саме про себе не напише!

Довідкова інформація:

Tech Today Awards – це конкурс, який запустили Vodafone Україна та NDI Foundation у рамках проекту Tech Today Hub про високі технології, їхній розвиток та вплив на суспільство. Його мета – зробити українську науку цікавою темою для українського читача та ЗМІ.

Взяти участь у конкурсі можуть журналісти, блогери, вчені – всі, хто хоче популяризувати науку та зробити її «бестселером».

Переможці будуть обрані у двох номінаціях: 1) найкраще інтерв’ю з науковцем та 2) найкраща стаття про науковий проект. Автори найкращих статей отримають iPhone 6S та сприяння в організації інтерв’ю з Президентом НАН України, всесвітньо відомим українським ученим Борисом Патоном.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися