Четвер, 25 Липня, 2024

Термін прийому конкурсних робіт продовжено до 30 січня 2017 року

Tech Today AwardsНещодавно в рамках конкурсу про українську науку Tech Today Awards відбувся курс безкоштовних лекцій для студентів «Наука сама про себе не напише». Учасники курсу мали можливість не лише дізнатися про важливість висвітлення наукової тематики на українському медіа-просторі, навчитися створювати якісні тексти, а й позмагатися у конкурсі журналістських робіт про науку. Зважаючи на те, що у слухачів курсу «Наука сама про себе не напише» часу на написання конкурсних робіт залишилось зовсім мало, було прийняте рішення надати можливість всім бажаючим надіслати свої статті та продовжити конкурс. Термін прийому конкурсних робіт про українську науку продовжено до 30 січня 2017 року включно.

Детальну інформацію про умови та правила конкурсу Tech Today Awards можна знайти на офіційній сторінці.

Нагадуємо, Tech Today Awards – це конкурс, який запустили Vodafone Україна та NDI Foundation у рамках проекту Tech Today Hub. Його мета – зробити українську науку цікавою темою для українського читача та ЗМІ.

Узяти участь у конкурсі можуть журналісти, блогери, вчені – всі, хто хоче популяризувати науку, допоможуть зробити її «бестселером».

Переможці будуть обрані у двох номінаціях: 1) найкраще інтерв’ю з науковцем та 2) найкраща стаття про науковий проект. Автори найкращих статей отримають iPhone 6S та сприяння в організації інтерв’ю з Президентом НАН України, всесвітньовідомим українським ученим Борисом Патоном.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися