П’ятниця, 19 Липня, 2024

Вітаємо фаворита читацьких симпатій конкурсу Tech Today Awards у грудні

Продовжується конкурс статей про українську науку Tech Today Awards. Серед робіт, опублікованих до 31 грудня 2016 року, читачі обрали автора, який отримає приз читацьких симпатій. Вітаємо Оксану Хмельовську з перемогою. Її стаття «Людство вже давно програло еволюцію комахам» набрала найбільшу кількість лайків.

Приєднуйтесь до нашого конкурсу. Нагадуємо, Tech Today Awards – це конкурс, який запустили Vodafone Україна та NDI Foundation у рамках проекту Tech Today Hub. Його мета – зробити українську науку цікавою темою для українського читача та ЗМІ.

Узяти участь у конкурсі можуть журналісти, блогери, вчені – всі, хто хоче популяризувати науку, допоможуть зробити її «бестселером».

Переможці будуть обрані у двох номінаціях: 1) найкраще інтерв’ю з науковцем та 2) найкраща стаття про науковий проект. Автори найкращих статей отримають iPhone 6S та сприяння в організації інтерв’ю з Президентом НАН України, всесвітньо відомим українським ученим Борисом Патоном.

Кожного місяця вибирається найкраща стаття за результатами читацьких уподобань. У січні автор матеріалу, який збере найбільшу кількість «лайків» за місяць, отримає акустичну систему Auluxe Luna (AW 2320).

1

Реєструватися для участі в конкурсі можна до 31 січня 2017 року. Докладніше про конкурс читайте тут.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися