10 найбільш незвичайних і цікавих іграшок 2015 року

Звичайні кубики і солдатики відходять на другий план після комп’ютерів, планшетів і смартфонів, які стали популярними іграшками у дітей. Щоб відірвати дитину від екрана, сьогодні потрібно щось більш захопливе. Ось добірка найбільш цікавих іграшок цього року, які можуть бути і гарним новорічним подарунком.

1. Sphero SPRK Edition

Пластикова сфера з електронним начинням, завдяки чому нею можна керувати за допомогою програми на смартфоні. А завдяки прозорій оболонці діти можуть роздивитися, як працює складний механізм.

2. BB-8 від Sphero

 

Це мініатюрний дроїд із свіжої сьомої частини «Зоряних воєн» за технологією Sphero. У нього є зачатки штучного інтелекту, що дозволяє гаджету вміло обходити перешкоди. Голова дроїда тримається на магнітах.

3. Light Up Tesla Kit

Це набір, який навчає дітей основам електронних схем без традиційного використання овочів і фруктів з лампочкою. У різні комплекти входять окремі компоненти – резистори, светоіди і зумери. Для перевірки роботи схеми можна використовувати смартфон або планшет.

4. LittleBits Gizmos & Gadgets

Цей набір повинен прищепити дітям любов до азів інженерії. Gizmos & Gadgets містить деталі для створення десятка різних проектів, з інтерактивними іграми та «розумними» засобами пересування включно.

5. ThinkFun Compose Yourself

Невеликий набір карток з нотами, що дозволяє створювати нескінченну кількість мелодій. Використовуючи спеціальний додаток для смартфона, можна перевести створені мелодії в цифровий вигляд та прослухати, що вийшло.

6. FatBrain Toys Mini Squigz

Проста і незвичайна ідея для конструктора: деталі скріплюються між собою гумовими присосками і тримаються напрочуд міцно. Саме її реалізували в цьому конструкторі.

7. Ozobot Bit

Озоботи – роботи розміром з велику монету, які запрограмовані на переміщення по лінії чорного кольору і змінюють свою поведінку, якщо натикаються на інший колір. Малюючи на білому аркуші «гоночні доріжки» для озоботів, можна прискорювати їх за допомогою синього, зеленого і червоного маркера.

8. Moff Band

 

Це «розумний» браслет, здатний видавати різні звуки за допомогою налаштувань через додаток на смартфоні. Рухаючи рукою, можна відтворювати, наприклад, звуки чарівної палички.

9. Vtech Kidizoom Action Cam

По суті, це дещо спрощений GoPro для дітей. Можна не тільки записувати відео і робити фотографії, але і накладати на фінальне зображення ефекти і фільтри.

10. Alex Brand’s Bionic Ear

Це компактний пристрій, який дозволяє дитині чути звуки через усю квартиру. Чудова розвага для дітей, але батькам варто буде пам’ятати, що їхні діти зможуть підслухати майже все.

За матеріалами: Popmech