П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як вимкнути завершення дзвінків бічною кнопкою на iPhone

Щоразу, коли під час аудіодзвінка в програмі телефону або FaceTime випадково натискути бічну кнопку на iPhone, виклик негайно завершується. Це може бути корисною функцією, якщо вам подобається завершувати дзвінки таким чином, Але це також може створювати незручності, завершуючи дзвінки передчасно внаслідок випадкового натиснення клавіші. Тепер Apple дозволила користувачам вибирати, як завершувати дзвінки.

За умовчанням iPhone налаштований на те, щоб завжди завершувати аудіодзвінки, коли пристрій заблоковано. Тобто заблокує iPhone і перерве дзвірнок не лише натиснення бічної кнопки. Такий самий результат створить усе інше, що переведе телефон на екран блокування. Наприклад, якщо торкнутися «Заблокувати екран» на панелі керування AssistiveTouch.

В iOS 16 стало можливо змінити поведінку появи екрану блокування під час дзвінка.

Відкрийте програму «Налаштування», торкніться «Спеціальні можливості», потім «Дотик» і змініть перемикач «Запобігти блокуванню для завершення виклику».

Це налаштування дозволяє продовжувати аудіодзвінки в програмах телефону і FaceTime, коли iPhone заблоковано. Це також стосується аудіодзвінків у програмах сторонніх розробників, таких як Facebook Messenger, Google Voice і WhatsApp.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися