10 найнеобхідніших програм для Android

Щодня каталог додатків Google Play поповнюється сотнями нових програм та ігор. Багато з них ми з цікавості встановлюємо на свої гаджети. Але залишаються з нами тільки найбільш перевірені і необхідні. У цій статті від експерта порталу Lifehacker.ru Дмитра Горчакова ви знайдете десяток перевірених часом програм, які повинні бути на кожному смартфоні.

ES Explorer

Файловий менеджер є життєво необхідним інструментом для будь-якого користувача. У магазині додатків ви можете нарахувати десятки різних програм подібного роду, але краще не витрачати час і зупинити свій вибір на ES Explorer. Окрім стандартних файлових операцій, він вміє підключатися до ваших хмарних сховищ, що позбавляє від необхідності встановлювати фірмові клієнти Dropbox, Google Drive, One Drive. Крім цього, з допомогою ES Explorer ви зможете отримати доступ до системного розділу (потрібен root), передавати файли на десктоп і назад, переглядати і прослуховувати мультимедійні файли (зображення, музику, відео та багато іншого.

Xposed Framework

Xposed Framework — це спеціальне програмне середовище, в якому може запускатися безліч корисних утиліт, що наділяють ваш Android додатковими функціями і вміннями. З їхньою допомогою ви зможете змінювати зовнішній вигляд системи, додавати в неї необхідні вам можливості або, навпаки, видаляти зайві. Одним словом, абсолютно необхідна річ для кожного гіка.

QuickPic

Сучасний смартфон вже давно успішно замінює фотоапарат, так що без програми для перегляду зображень обійтися неможливо. І хто б що ні говорив, кращою програмою в цій категорії залишається QuickPic. Ця швидка, красива, функціональна галерея легко справляється навіть з величезними колекціями, вміє показувати слайд-шоу, містить простий фоторедактор, але найголовніше – дозволяє автоматично резервувати картинки в один із онлайнових хостингів (Google Drive, Dropbox, Flickr, OneDrive, Box, Amazon, «Яндекс», 500px, OwnCloud).

YouTube або Viral

Кожного разу, коли мені необхідно дізнатися свіжий рецепт, подивитися цікавий фільм, розучити новий комплекс вправ або просто послухати гарну музику, я йду на YouTube і знаходжу все, що мені необхідно. Приклади корисного застосування цього відеохостингу можна перераховувати ще довго, тому фірмовий клієнт YouTube завжди присутній у списку встановлених у мене програм. А якщо яких-небудь функцій у фірмового клієнта вам не вистачає, то спробуйте альтернативну програму під назвою Viral, яка має ряд додаткових можливостей.

Google Maps або 2GIS

Програма Google Maps уже стільки раз виручала мене в складних ситуаціях – вказувала потрібний автобус, підказувала найкоротший шлях, шукала потрібний заклад – що, безперечно, заслужила своє місце в цьому списку. Утім, якщо ви живете в одному з міст, підтримуваних програмою 2GIS, то вибір стає не таким однозначним.

Duolingo або Memrise

Мої відносини з цією програмою розвиваються складно, але кидати її я не маю наміру. Відмінно влаштований процес навчання, цікаві матеріали та безперечна корисність Duolingo привели до того, що вивчення англійської стало для мене щоденною звичкою, без якої вже не можна обійтися. А якщо доповнити цей процес найкращою методикою для запам’ятовування слів, яка реалізована в програмі Memrise, то справа піде ще веселіше.

1Weather або Weather Bomb

Прогноз погоди в смартфоні є однією з найбільш затребуваних функцій. Програма 1Weather, якою я користуюся вже кілька років, не тільки має красивий інтерфейс, але й надає цілком достовірну інформацію. А якщо мені потрібні докладні дані, то я звертаюся до послуг програми Weather Bomb, яка дає повніше розуміння того, що відбувається на місцевості.

Endomondo

Endomondo, на мою думку, є однією з кращих програм для обліку щоденної фізичної активності. З його допомогою можна фіксувати практично будь-які спортивні заняття, починаючи від звичного бігу і закінчуючи якимось екзотичним сквошем. В історії цього сервісу в мене вже накопичилися записи за кілька років, що прив’язує мене до Endomondo ще більше.

Pocket

Сервіс відкладеного читання Pocket дозволяє мені не відволікатися кожного разу від роботи, а складати всі цікаві статті в цей сервіс для вивчення у вільний час. А оскільки вільний час іноді нападає зненацька, додаток Pocket встановлено на всіх моїх пристроях. Тепер не страшно застрягти в якій-небудь черзі або заторі – найцікавіше читання завжди під рукою.

Sworkit

За час роботи в Лайфхакері я перепробував і написав огляди десятків фітнес-додатків, але кращий за Sworkit мені ще не зустрівся. Тут ви знайдете сотні різноманітних вправ, які організовані в чудові тренувальні комплекси. Основна перевага Sworkit полягає в тому, що для занять фітнесом або йогою зовсім не потрібно ніякого обладнання, так що ви зможете підтримувати фізичну форму навіть удома, на відпочинку або у відрядженні.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я