Четвер, 18 Квітня, 2024

10 найпотужніших китайських брендів, які працюють на експорт

Китайські товари, які раніше вважалися не вартими суттєвої уваги, сьогодні завоювали світ. Як і компанії, котрі їх випускають: кожен чув про такі фірми, як Huawei, Lenovo, Haier. Ці та інші фірми стали потужними експортерами китайських товарів в інші країни. Аналітики агенції BrandZ склали рейтинг BrandZ Top 30 Chinese Global Brand Builders, у якому виявили найбільших китайських експортерів. Ось перша десятка з цього звіту.

Рейтинг фірм базується на заміряних BrandZ користувацьких уподобаннях відносно брендів. Експерти брали до уваги змістовність, різноманітність та популярність тієї чи іншої компанії.

10. Hisense. Оцінка бренду: 482. Це китайський мультинаціональний бренд, який виробляє «білі» товари та електроніку, таку як планшети та телевізори. Свою продукцію фірма експортує у 130 країн, де вона заробляє близько 30% свого прибутку.

9. Cheetah Mobile. Оцінка бренду: 498. Це 7-річна корпорація, яка більше відома своїми безплатними додатками. Серед них – Battery Doctor, Clean Master, CM Security. Вона має більше 634 мільйонів активних користувачів щомісяця. Більшість прибутків фірма отримує з реклами.

8. Anker. Оцінка бренду: 501. Цей виробник електронних аксесуарів, таких як навушники, USB-кабелі, портативні зарядні пристрої, продає свою продукцію у 30 країн світу.

7. Haier. Оцінка бренду: 572. Haier виробляє велику домашню техніку, таку як холодильники, пральні машини, посудомийки тощо. Її продукція доступна у 100 країнах, що дає фірмі чверть її прибутку. Минулого року Haier купив підрозділ GE з виробництва побутової техніки, що дозволить корпорації зайняти більшу частку ринку в західних країнах.

haier-uk-white-goods-brochure-2011-2012-120249_1b

6. Air China. Оцінка бренду: 709. Найбільша китайська авіакомпанія, яка працює на 377 маршрутах, з яких 98 – міжнародні. На останніх фірма заробляє 30% своїх доходів.

5. Xiaomi. Оцінка бренду: 716. Xiaomi виробляє смартфони та іншу споживацьку електроніку. У 2014 році компанія стала найціннішим технологічним стартапом.

4. Elex Tech. Оцінка бренду: 923. Про цю фірму ви навряд чи чули, зате ви добре знаєте її продукт – мобільну гру Clash of Kings. У неї грає близько 50 мільйонів користувачів у 40 країнах.

3. Alibaba. Оцінка бренду: 1047. Alibaba є найбільшим онлайновим магазином Китаю. Цього місяця його засновник Джек Ма разом з президентом США Дональдом Трампом навіть обговорювали, як компанії зі США можуть продавати через Alibaba свої товари.

2. Huawei. Оцінка бренду: 1256. Huawei виготовляє телекомунікаційне обладнання та споживацькі мобільні гаджети. Компанія заробляє 60% своїх доходів за межами Китаю.

1. Lenovo. Оцінка бренду: 1682. Lenovo виготовляє ПК, планшети, смартфони та телевізори. У 2005 році компанія купила підрозділ IBM з виготовлення ПК, а у 2014 році – фірму Motorola Mobility. Зараз близько 70% доходів Lenovo надходять з-за меж Китаю.

За матеріалами: Business Insider

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися