10 незвичайних прикладів електронної торгівлі

Сучасні магазини несуть досить багато витрат: оренда приміщення, закупівля обладнання, найм персоналу. Магазини майбутнього мають бути ефективнішими, ніж сьогодні, і для цього їм доведеться від чогось із цього списку відмовитися, а щось – замінити. Що з цього вийде – знає UBR, який підібрав 10 незвичайних прикладів електронної торгівлі.

Соціальна мережа Hyperlocal – продуктовий магазин без магазину

Творці мобільного додатка Hyperlocal пропонують людям, що живуть недалеко один від одного, самим виступити в ролі продавців і покупців свіжих продуктів. Хтось вирощує вдома або на дачі овочі, хтось – фрукти. І все це можна придбати безпосередньо у сусіда, дізнавшись про наявність тих чи інших пропозицій через Hyperlocal.

Whisky Blender – онлайн-винокурня з виробництва віскі

Інтернет-сайт Whisky Blender пропонує кожному бажаючому стати автором оригінального сорту шотландського віскі. Достатньо лише вибрати на онлайн-сторінці основу для майбутнього напою, інгредієнти і назву. А вже через кілька днів пляшка з авторським віскі прибуде до замовника додому.

Віртуальний супермаркет Home Plus у метро Сеула

Корейська мережа супермаркетів Home Plus відкрила свої філіали на станціях Сеульського метрополітену. Кожен поїзд цієї підземки перетворився на електронну вітрину магазину. На ній поміщені фотографії продуктів, ціни на них і QR-коди, за допомогою яких все це можна придбати у віртуальному режимі. Замовлення буде доставлене покупцеві до моменту його прибуття додому.

BlackSocks – онлайн-імперія з продажу шкарпеток

BlackSocks – це великий міжнародний онлайн-сервіс, який спеціалізується на одному лише продажі шкарпеток. Творці сайту пропонують клієнтам купити річну передплату, власники якої регулярно отримують пари нових шкарпеток, вироблених на заводі в Північній Італії. Оборот цього магазину обчислюється десятками мільйонів доларів на рік.

Cupcake Automat – банкомат, що видає кекси

Власники популярної в Беверлі Хіллс кондитерської Sprinkles Bakery з подивом виявили, що люди готові купувати їхній товар навіть у темний час доби. Для опівнічних ласунів вони і встановили на фасаді механізм з назвою Cupcake Automat, який за принципом дії схожий з банкоматом, але видає не гроші, а кекси та іншу випічку.

Джей Паркінсон – домашній лікар по інтернету

Якщо ви не хочете витрачати великі гроші за візит домашнього лікаря, то можете викликати його у віртуальному режимі. Американський лікар Джей Паркінсон готовий влаштувати вам прийом через Skype, вислухати скарги на здоров’я, порадити лікування, якщо це можливо, або наполягти на поході в лікарню, якщо його компетенція не дозволяє усунути нездужання.

Yihaodian – онлайн-магазин на пустирях китайських міст

З літа 2013 року по всьому Китаю на пустирях та інших відкритих майданчиках міст відкрилася тисяча віртуальних магазинів мережі Yihaodian. Побачити їх і товари, які там продаються, можна виключно через камеру мобільного телефона. Щоб зробити покупку, потрібно доторкнутися до продукту на сенсорному екрані. І через деякий час він буде доставлений додому покупцю.

Etsy – онлайн-магазин незалежних виробників

Онлайн-магазин Etsy надає майданчик для торгівлі виробникам, які в принципі не мають шансів зайнятися продажем своїх товарів у звичайних магазинах. Справа в тому, що це найбільший у світі віртуальний сервіс з продажу хендмейд-виробів, де автори зі всього світу можуть виставити свої вироби на огляд і реалізацію.

Tokokoo – інтернет-магазин з продажу інтернет-магазинів

Онлайн-магазин Tokokoo створений для того, щоб допомогти іншим людям зайнятися віртуальною торгівлею. Він пропонує користувачам самим створити власні інтернет-магазини на основі розміщеного тут же двигуна. Спочатку ними можна користуватися безплатно, але з часом, коли торгівля піде повним ходом, новоспеченим комерсантам доведеться заплатити певну суму за отриману раніше послугу.

SomethingStore – продаж кота в мішку

Онлайн-магазин SomethingStore пропонує вам купити за 10 доларів випадковий товар. У момент покупки ви не будете знати, що саме купуєте – мобільний телефон, настільну гру, гребінець або порожнечу. І тільки після доставки товару додому, ви дізнаєтеся результат цієї незвичайної лотереї.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я