Віртуальна реальність: купити можна в Україні

В Україні стартував продаж окулярів віртуальної реальності Gear VR для Galaxy S6/S6 edge. Гаджет працює під управлінням платформи Occulus. Цей девайс пропонує користувачам повністю зануритися в кінематографічну реальність з максимальним ефектом присутності та взаємодії.

Нова версія Gear VR оптимізована для роботи зі смартфонами Galaxy S6 і S6 edge, які мають високоякісні 5,1-дюймові AMOLED-дисплеї з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів (577 ppi). Порівняно з попередньою версією картинка виглядає набагато більш гладкою, пікселі не такі помітні, а поле огляду зросло. Розробники стверджують, що це дозволить довше використовувати шолом без втоми очей.

Українці отримали Gear VR за значною ціною. Офіційний цінник на девайс складає 6999 гривень, передає УНІАН. Це становить приблизно 332 долари США. Враховуючи, що найпростіша модифікація GALAXY S6 на 32 ГБ коштує щонайменше 19 999 гривень, комплект віртуальної реальності виходить аж ніяк не дешевим.

До речі, в Європі цей аксесуар коштує в півтора рази дешевше – 199 євро. А ось нашим сусідам росіянам доведеться поки просто заздрити – Samsung не запустила окуляри у продаж у Росії.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я