11 можливостей Google, про які ви, швидше за все, не знали

Майже будь-яка інформація на кінчиках пальців стала вже настільки звичним явищем, що ми не помічаємо, як пошуковики опановують нові сфери діяльності. Наприклад, чи знали ви, що на Google можна побачити фотографії творів мистецтва з кращих музеїв світу в супервисокій роздільній здатності? Business Insider та UBR опублікували список маловідомих можливостей Google.

1. Введіть у Пошуку зображень Google фразу «Atari Breakout».

2. Ви можете встановити в Google таймер (і отримати сигнал, коли він підійде до кінця), задавши в пошуку будь-яке значення часу і додавши після нього слово «timer».

3. Google.com/sky дозволить вам досліджувати далекі кордони нашого всесвіту з допомогою отриманих із супутників NASA і телескопа Хаббл зображень.

4. Вас бентежать великі числа? Google допоможе вам визначити, як їх вимовляти, якщо ви вставите після них ключ «»=english».

5. Google nGrams – цікавий інструмент, який дозволяє вам провести пошук будь-яких слів у 5,2 мільйонах книг, які були надруковані між 1500 і 2008 роками, щоб побачити, як змінювалася з часом частота їхнього використання.

6. Порадуйте свою внутрішню дитину, зайшовши на BuildWithChrome.com від Google.

7. Ви можете додати до своєї електронної поштової адреси «+будь-яке слово» – і вона все одно буде працювати. Це може стати в пригоді для фільтрації листів (наприклад, ви можете задати папку для всіх емейлів, відправлених на адресу «youremail+datingsite@gmail.com»).

8. Google нещодавно випустив нову гру SmartyPins з маленькими географічними нотатками для сервісу Maps.

9. У Google Translate є функція «Manual», яка дозволяє вам намалювати будь-яку букву або символ.

10. На Google Art Project ви можете побачити фотографії творів мистецтва з кращих музеїв світу у високій роздільній здатності.

11. На Google.com/fonts ви можете знайти відмінні шрифти, які можна використовувати безоплатно.