Субота, 15 Червня, 2024

Магніти врятують роз’єми телефонів від пошкодження

Користувачі ноутбуків Apple знайомі з MagSafe – намагніченим конектором для зарядки, який надійно кріпиться, але виключає ризик скинути дорогий комп’ютер на підлогу, випадково зачепивши ногою кабель живлення. Тепер подібну технологію вирішила реалізувати невелика стороння компанія, причому відразу для всіх мобільних пристроїв з роз’ємами micro-USB і фірмовим Lightning в iPhone і iPad.

Канадська фірма ZNAPS презентувала на Kickstarter однойменний проект, який дозволяє оснастити магнітним штекером будь-який мобільний гаджет. ZNAPS являє собою два елементи: невеликий блок, який надівається на кабель живлення, а також приймач, який встановлюється в сам смартфон. Останній зовсім невеликий, так що його можна навіть не виймати з пристрою, адже він визирає з корпусу всього на півтора міліметра.

Магнітне з’єднання дозволяє значно знизити ризики пошкодження роз’єму гаджетів при зачіпанні кабелю. А у випадку з micro-USB тут є ще одна перевага – пристрої можна з’єднувати будь-якою стороною, як у випадку з USB Type-C або Lightning.

Самі творці говорять, що їхнє рішення дозволить не тільки зробити зарядку смартфонів і планшетів значно зручнішою, але і підвищить захищеність порту від пилу і вологи, адже діставати його зі смартфона не доведеться – він підтримує пересилання даних. Крім того, такий адаптер дозволить зарядити iPhone від кабелю micro-USB.

Вартість гаджета складає близько $9 доларів у рамках кампанії зі збору грошей на краудфандинговій платформі. Усього на проект розробники хотіли зібрати $120 тисяч, проте їм вже пожертвували понад $410 тисяч, хоча до кінця кампанії залишилося ще цілих 25 днів.

 

1 коментар

 1. Ось моя історія.
  Роз’єм у моєму планшеті Prestigio PMP5597D DUO,який був куплений у Москві у червні 2013 року як акційний товар, і справді виявився вкрай поганим через недовгий час користання ним.І це з огляду на те,що з самого початку я і так був не зовсім впевнений у його надійності і старався обходитися з ним обережно.Та ця обережність його не врятувала. Сам провід на зарядному пристрої-який йшов у комплекті з планшетом- був виконаний з занадто жорсткої ізоляції,а це для такого ніжного пальчикового гнізда-через 9 міс експлуатації- проявилося у вигляді обриву однієї з двох жил в місті входження дроту в роз’єм на кінці зарядного,- роз’єму,виконаного з ще більш твердої пластмаси. От тому-то спочатку,із-за самої ізоляції на ньому,відразу було не зовсім зрозуміло з якої причини почалися незначні проблеми з заряджанням пристрою), що і підтвердило на практиці мої початкові побоювання! Ще більша біда в тому,що в сервісному центрі-зазначеному на офіційному сайті виробника,по гарантії- не захотіли приймати,як,проте, і в звичайному,іншому…
  Що ж тепер? А тепер (навіть тоді коли датчик і показує,що зарядка відбувається і,навіть,по її закінченню) систему андроїд не вдається вже запустити,але коли і вдається-як бувало вже і перед тим,то може будь-якої миті “вибити” і екран гасне. Екран,ще тільки-но це все починалося,не дивлячись на те який рівень заряду акумулятора на той момент,починав дещо мерехтіти і лише згодом,якщо відразу не під’єднував зарядний(вже новий- куплений,не рідний,зрозуміло)- вибивав, інколи з легким “клац” у динаміках.
  Підсумок який?
  Що я вже “намудохався” з цим,яких тільки вже недоброзвучних слів мусив вжити на їхню адресу- і не передати!!
  От вам і 2-х ядерний процесор і,зокрема, 4-х ядерний відеопроцесор з 10-ти дюймовим HD екраном! І записана інформація в внутрішній пам’яті пристрою і на карті пам’яті в 32 ГБ…
  От так крадуться гроші,нерви,час і все інше, а Земля “готова” прийняти чергову партію вбитих нервів і електронного сміття !
  Робіть висновки,панове- що краще .

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися