П’ятниця, 19 Липня, 2024

4 жовтня Google, можливо, презентує нову ОС

android-desktop-kompyuter

Кілька місяців уже ходять чутки, що Google планує об’єднати дві свої ОС – Android і Chrome OS – в єдину операційну систему. Вона повинна буде працювати на смартфонах, планшетах і навіть комп’ютерах. Цілком можливо, її анонсують 4 жовтня цього року на прес-конференції. На ній також покажуть смартфони Google Pixel й інші апаратні новинки компанії.

Старший віце-президент Android і Chrome OS Хіросі Локхаймер на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter повідомив про те, що з наближенням 4 жовтня у нього з’являються ті ж самі почуття, які були 8 років тому при анонсі першої версії операційної системи Android. Зважаючи, що остання є найпопулярнішою у світі мобільною ОС, анонс повинен бути справді суттєвим, раз у Google мають таке саме хвилювання.

Експерти профільного ресурсу Android Police стверджують, що на заході очікується анонс, який затьмарить смартфони Google Pixel. Нова операційна система поки що має кодову назву Andromeda. Але об’єднання Android і Chrome OS в одну операційну систему відбудеться тільки наступного року, оскільки нещодавно вийшла Android 7.0 Nougat.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися