Vodafone запрошує на третю конференцію з інтернету речей IoT Conf UA

Цієї суботи, 1 жовтня, у Києві відбудеться подія IoT Conf UA. Це найбільша офлайнова конференція в Україні, яка присвячена інтернету речей. Організатори планують, що її відвідають близько 500 глядачів та 20 українських і зарубіжних доповідачів.

zastavka

Захід, який відбудеться вже втретє, традиційно пройде в атмосфері вільного спілкування та обміну знаннями. Адже найважливіша мета IoT Conf UA – зміцнення зв’язків у спільноті, яка займається розвитком інтернету речей. На конференції можна буде побачити та почути:

– доповіді від лідерів галузі;

– технічні доповіді;

– презентації успішних проектів у сфері Internet of Things;

– презентацію IoT-стартапів.

Крім того, на учасників чекає вечірка, на якій можна буде поспілкуватися і розслабитися в колі однодумців.

Доповідачі та учасники торкнуться на конференції всіх актуальних сьогодні застосувань інтернету речей. Серед таких – машинне навчання, великі дані, кібербезпека, блокчейн, під’єднані автомобілі, «розумні» будинки, міста, ферми тощо.

У попередніх IoT Conf UA брали участь представники таких компаній, як Microsoft, Intel, Ciklum, GlobalLogic, Комп’ютерна Академія «Шаг», Kaa project, Ericsson, Vodafone, Vega, ARTKB, Leantegra, Bitlex, CyberBionics, DataArt, IEEE. Цього разу організатори планують залучити не менш відомих доповідачів, які поділяться своїм баченням, досвідом у реалізації проектів і останніми трендами.

Якщо у вас є досвід, яким ви готові поділитися, або ви створили цікавий стартап у галузі інтернету речей і прагнете показати його світу – подайте доповідь на розгляд за цією формою. Подробиці про IoT Conf UA можна дізнатися на офіційному сайті.