Субота, 2 Березня, 2024

5 додатків, які зроблять Facebook цікавішою

Соцмережі сьогодні стали невід’ємною частиною, але трапляється так, що читати свою стрічку новин неможливо. Її, наприклад, можуть «засипати» однаковими постами на резонансну тему. Інтерфейс соцмережі може бути несумісним з екраном вашого гаджета. Якщо ви стикалися з цими чи схожими проблемами, тоді додатки нижче можуть вам допомогти.

1. Auto Select All Facebook Friends

Facebook не дозволяє вибирати відразу всіх друзів у стандартному діалоговому вікні запрошення. Доводиться відзначати їх по одному. Дане розширення автоматично позначає відразу всіх друзів.

2. Facebook Flat

Facebook Flat пропонує радикально змінити інтерфейс соцмережі. Із цим плагіном бічна панель навігації виглядає зовсім інакше, причому вона не прибирається з екрана під час прокручування стрічки. Це може заважати, хоча так зручніше буде переміщуватися до початку стрічки, бачити майбутні дні народження друзів і багато іншого.

3. Facebook ReFresh

Будь-яка резонансна подія означає, що найближчі кілька днів стрічку новин Facebook можна не читати – там будуть схожі один на одного пости. Звільнитися від цього можна за допомогою плагіну Facebook ReFresh. Це розширення для Chrome фільтрує публікації за ключовими словами, які ви вводите самостійно. Розширення очищає стрічку від усього зайвого і залишає в ній тільки новини. При цьому враховується розмір вашого екрана, й інформація виводиться в одну, дві, три колонки або більше.

4. Facebook Like Button

Завдяки розширенню для кнопки «лайк» ви зможете рекомендувати друзям будь-яку сторінку в інтернеті, незалежно від того, чи є на ній встановлені кнопки соціальних мереж.

5. Disconnect Me

Розширення блокує віджети і плагіни соціальних мереж на сайтах. Адже вони можуть суттєво сповільнювати завантаження веб-сторінок. Якщо вам не часто доводиться «лайкати» матеріали, але хочеться швидше бачити на екрані статті, тоді його можна встановити.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися