В Україні відбудеться масштабне прибирання

Найближчими вихідними по всій Україні відбудеться масштабна екологічна акція. Ініціатива «Зробимо Україну чистою разом!» стартує 23 квітня о 10:00 і допоможе очистити зелені зони та місця громадського відпочинку. Участь в акції візьмуть понад 300 співробітників Vodafone Україна із сім’ями та друзями в 7 містах країни. Ви також можете взяти участь в прибиранні.

«Участь в акції для нас стала доброю традицією, яка знаходить усе більше прихильників серед співробітників компанії та їхніх близьких. Vodafone не тільки вітає екологічні ініціативи співробітників на рівні корпоративної культури, а й на ділі підтримує їх, забезпечивши всіх бажаючих інвентарем для прибирання, – каже директор з управління персоналом Vodafone Україна Надія Сіренко. – Мені дуже приємно, що шлях розвитку компанії збігається з європейським шляхом розвитку України».

Організатором акції «Зробимо Україну чистою разом!» виступає молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine!». Це частина міжнародного екологічного руху «Let’s Do It, World!», який об’єднав уже 112 країн. У 2016 році акція охопить понад 5000 різних локацій і близько 700 000 волонтерів по всій території України. Щоб приєднатися до акції «Зробимо Україну чистою разом!», заповніть форму реєстрації на сайті www.letsdoitukraine.org.