Понеділок, 15 Квітня, 2024

5 мобільних додатків, які знадобляться у Львові

Ми продовжуємо шукати мобільні додатки, за допомогою яких та за умови користування 3G життя стає простішим. Цього разу ловіть добірку, яка стане у пригоді мешканцям та гостям славетного міста Львова.

LvivPlaces
Android, iOS
Це мобільний додаток є без перебільшення найзручнішим туристичним путівником українським містом. Сервіс має достатньо велику базу ресторанів, пам’яток архітектури, музеїв і кафе. Додаток створений самими мешканцями Львова, підтримує три мови – українську, російську і англійську.

Афіша Львова
Android
Мобільний сервіс, який надає детальну інформацію про події дня, тижня і місяця у Львові. За допомогою вбудованої системи навігації додаток покаже відстань до закладу чи місця, адресу та інші деталі.

БанкоМап Україна
iOS
Універсальний мобільний додаток, який знадобиться в будь-якому місті України, зокрема – у Львові. Сервіс зібрав інформацію про місцезнаходження банкоматів усіх українських банків. Поки що доступний тільки для користувачів Apple.

Е-звернення до Львівської міської ради
Android
Цей мобільний додаток дозволяє надіслати звернення у Львівську міську раду, яка працює цілодобово і, як кажуть експерти, швидко реагує на коментарі мешканців і гостей міста. Електронне звернення буде розглянуте відповідальною особою, а відповідь буде надіслана на вказану вами електронну пошту.

Lviv Router
Android
Мобільний додаток Lviv Router дозволяє шукати маршрути громадського транспорту у Львові. Щоб отримати список маршрутів, достатньо ввести адресу відправлення та адресу призначення. Програма самостійно підбере доступні маршрути (прямі чи з пересадками) та відсортує список у порядку їхньої оптимальності.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися