5 мобільних додатків, які must have кожен мешканець Києва

Із запуском супершвидкісного 3G пошук найближчої точки вільного Wi-Fi не матиме сенсу. Ми зробили невеличку добірку мобільних додатків, з якими життя гаджетомана в Києві стане комфортнішим і зручнішим.

Google Maps
Android, iOS
Користуватись картами, планувати найзручніші маршрути, перевіряти рівень заторів у ранковий період – усі ці речі з 3G стають простішими. Не потрібно заздалегідь завантажувати мегабайти карт на смартфон – можна просто ввімкнути їх онлайн, пересуваючись містом.

Easy Way
Android, iOS
Мобільний додаток відстежує пересування міського громадського транспорту і показує, де саме в даний момент знаходиться автобус чи тролейбус. Докладніше ознайомитися з можливостями додатка ви можете в нашому огляді.

Settle
Android, iOS
Український проект «Settle» отримав популярність ще рік тому, коли запропонував киянам можливість замовляти їжу в кафе чи ресторанах та оплачувати її ще по дорозі до них. Сервіс дозволяє оплатити замовлення за допомогою будь-якої картки через мобільний додаток і значно зекономити час на очікуванні.

Periscope
Android, iOS
За допомогою цього мобільного додатка можна вести відеотрансляції з місця події. Для цього потрібен лише смартфон і доступ до інтернету.

TED
Android, iOS
Про конференції TED знає кожен активний киянин, а традиція перегляду мотиваційних відео від TED-спікерів стає дедалі поширенішою. З появою 3G онлайн-відео в мобільному додатку TED у громадському транспорті, у парку чи в авто під час заторів стає реальністю.