5 опцій нової iOS 13, які варто спробувати

Розкриваємо деякі фішки iPhone

Днями Apple офіційно випустила iOS 13 для своїх телефонів, і нова ОС доступна всім користувачам, починаючи з iPhone 6S та новіше. У ній є багато помітних та розпіарених опцій, таких як темна тема, свайп для друку, читання текстів уголос помічником Siri при активних навушниках AirPods. Але в їхній тіні залишилося ще кілька цікавих можливостей, які варто спробувати.

  1. Беззвучний для всіх невідомих

В iOS 13 можна не хвилюватися, що хтось невідомий потурбує дзвінком. У налаштуваннях смартфона в розділі «Телефон» доступна опція «Заглушення невідомих абонентів». Після цього телефон відразу перенаправлятиме такі дзвінки до голосової пошти. Контакти з адресної книги зможуть додзвонитися нормально – на них ця опція не впливає. Також вона не стосується всіх номерів, яким ви нещодавно дзвонили.

  1. Швидший пошук в iMessages

Месенджер iMessages в iOS 13 отримав пришвидшений пошук. Скористатися ним можна, потягнувши у iMessages сторінку вниз. З’явиться пошуковий рядок, а також посилання та фото, які нещодавно надійшли.

  1. Читальні цілі в книгах

Додаток Apple Books може почати допомагати більше читати. Наприклад, можна встановити мінімальну ціль – читати п’ять хвилин на день.

  1. Простіше відправлення емоджі

На клавіатурі iOS 13 з’явилася кнопка емоджі – вона розмістилася між клавішею чисел та пробілом. Тапнувши на неї, можна викликати меню для роботи з емотиконами. Раніше для пошуку емоджі доводилося повільно кружляти опціями клавіатури, що дратувало при наявності більш ніж однієї розкладки.

  1. Дружба iPhone з контролером Playstation 4 та Xbox

Грати на iPhone після апдейту на iOS 13 стане зручніше, адже ця ОС отримала підтримку ігрових маніпуляторів від приставок Playstation 4 та Xbox. Необхідно лише ввімкнути Bluetooth та під’єднати до телефона контролер.