П’ятниця, 19 Липня, 2024

5 порад, які треба знати кожному користувачеві Google Play Store

WROCLAW, POLAND - SEPTEMBER 10, 2014: Increasingly wider range of Google Play Store in Poland

На платформі Android доступно багато магазинів з програмами, але тільки маркет від Google Play Store знає майже кожен. Причина в тому, що він встановлений на переважній більшості гаджетів. Ось п’ять корисних порад, щоб користуватися цим магазином максимально зручно.

  1. Інсталяція програм з інших країн

Розробники можуть обмежувати регіон розповсюдження своїх утиліт. Якщо вам потрібен той чи інший додаток, але він недоступний в нашій країні, тоді зайдіть у магазин через з’єднання VPN. Завдяки цьому маркет «думатиме», що ви знаходитеся в іншій державі. Детальну інструкцію читайте в матеріалі «Як завантажити недоступну для України програму».

  1. Керуйте своїми програмами в Play Store

У Google Play є розділ під назвою «Мої програми та ігри». Тут ви можете подивитися, які додатки встановлювали, які з інстальованих зараз потребують оновлення тощо. Тут ви також можете оновити всі програми натисненням однієї кнопки.

  1. Батьківський контроль у Google Play

Щоб дитина не завантажила погану програму, можна встановити батьківський контроль. Для цього в налаштуваннях Google Play Store відкрийте розділ «Батьківський контроль» та увімкніть його. Система попрохає ввести пін-код, а також вказати, які матеріали треба блокувати.

  1. Повернення грошей у Google Play Store

Якщо придбана програма не сподобалася, тоді можна повернути за неї гроші. Необхідно лише, щоб з моменту інсталяції пройшло не більше двох годин. Опція повернення грошей доступна на сторінці програми у Play Store поряд з кнопкою «Відкрити». Тапніть по ній, і кошти повернуться без жодних додаткових питань.

  1. Зазирніть в інді-куточок

Цікаві ігри та програми роблять не лише великі компанії, а й малі розробники. Останні мають власне місце під назвою Indie Corner. Доступ до нього неможливо отримати з мобільного клієнта Google Play Store. Щоб потрапити до нього, відкрийте браузер на гаджеті Android та введіть у пошуку Indie Corner. Одним з перших результатів буде посилання Discover Indie Corner from Google Play.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися