Без смартфона неможливо прожити і хвилини

Friends in their phones

Людина може провести без їжі кілька тижнів, без води можна бути кілька днів, а ось без смартфона вдасться витримати лише кілька десятків секунд. Про це йдеться у звіті дослідників Університету Вурцбурга, які провели експеримент на замовлення «Лабораторії Касперського». Більш того, жінки стійкіше тримаються без смартфона, ніж чоловіки.

Представники сильної статі в середньому можуть прожити без смартфона близько 21 секунди. Для жінок цей показник складає 57 секунд. У середньому закрита наодинці в кімнаті людина може провести без дотику до телефона 44 секунди.

При цьому коли дослідники запитали в учасників експерименту, скільки часу, на їхню думку, піддослідні не торкалися мобільника, то почули дивні цифри. Люди казали, що без телефона проводили дві-три хвилини.

«Експеримент підтвердив, що користувачі набагато сильніше прив’язані до своїх гаджетів, ніж їм здається. Це вже стало звичкою – торкатися девайсів. Ми вже не можемо очікувати», – написали вчені у звіті.

Учасників експерименту закривали в кімнаті на 10 хвилин, і майже половину цього часу вони проводили, користуючись смартфонами. При цьому чим більше вони використовували мобільник, тим більш роздратованими ставали.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я