Вівторок, 16 Квітня, 2024

5 технологічних термінів, які будуть звучати у 2020 році

Нинішній рік знаменує початок нового десятиліття, і в ньому буде купа нових технологій. Ось добірка 5 технологічних термінів, які стануть хітовими у 2020 році.

  1. Mini LED

Гаджети Apple у 2020 році отримають, за чутками, новий тип екрана – mini LED. Це ті ж екрани LED, але світлодіоди в них стануть меншими. Завдяки цьому керування кольорами та контрастністю стане якіснішим. Компанія TCL почала продавати телевізори mini LED у 2019 році.

  1. Стандарти 5G

Зв’язок п’ятого покоління лише почав розвиватися, і тому користувачі не знають, які частоти та стандарти повинен підтримувати їхній телефон, щоб працювати у 5G. У 2020 році майже кожен дізнається, що 5G розділений на два великих діапазони на частотах до 6 ГГц та понад. Перший трохи поліпшений, але має більше покриття. Другий – забезпечує високу швидкість, але потребує базових станцій майже на кожному стовпі.

  1. Стримінг ігор

Передплата є ідеальною моделлю для бізнесу, оскільки змушує користувачів регулярно платити і повністю залежати від вендора. Ігри довгий час залишалися осторонь і продавалися як продукт. У 2020 році це зміниться, і сервіси на кшталт Google Stadia будуть у всіх на вустах. Хоча перший подібний сервіс OnLive з’явився майже 10 років тому.

  1. Формат 8K

Сьогодні складно знайти контент у роздільній здатності 4К, але вендорам потрібно продовжувати продавати, тому в магазинах новий хіт – телевізори та монітори з роздільною здатністю 8K (7680×4320 пікселів). Контенту для нього більшість жителів планети не матиме ще кілька років.

  1. Відстеження рук

Важливе доповнення до віртуальної реальності станеться у 2020 році. Гарнітури отримають доступні інструменти для стеження за положенням рук та пальців. Це додасть свободи в іграх та робочих програмах віртуальної реальності.

За матерілалами: Mashable

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися