6 флагманів, які продавалися з дефектами

Покупка топового смартфона перетвориться із радісної події на сумне розчарування одразу, коли виявиться, що гаджет має суттєвий невиправний недолік. Від «битого пікселя» до токсичних матеріалів – подібні ситуації не рідкість, адже виробництво десятків моделей не дає можливості проконтролювати ретельно кожну, навіть якщо це пристрій з топового сегменту. Ось шість флагманів, які продавалися з дефектами.

1. Nexus 6

Спершу ходили чутки, що Motorola – виробник цього флагмана Android – пожаліла клею для задньої кришки, тому вона із часом відпадала від апарата. Але перевірка показала, що проблема у бракованій батареї, яка роздувалася та загрожувала вибухом чи пожежею. Вона ж і відривала задню кришку від корпусу. Motorola змінила виробничий процес для цього мобільника, щоб такого не траплялося:

2. Nexus 5

Попередній флагман Android також виходив із заводу бракованим. Він мав невдалий корпус: занадто малі отвори для динаміка, шумні клавіші, незручний лоток для SIM-картки, гострі кути. Наступні випуски цього мобільника позбавили цих проблем. Ось порівняння першої та подальших ревізій Nexus 5:

3. Samsung Galaxy S6 edge

Перші покупці цього смартфона отримали свої гаджети подряпаними, з «мертвими» пікселями та кольоровими плямами на екрані. Точну причину появи цих дефектів не встановили, але експерти припускають, що вони з’явилися через жорсткі умови транспортування від виробника до покупців у всьому світі.

4. HTC One (M7)

Власникам цього мобільника довелося не лише миритися з нижчою якістю фірмової камери UltraPixel. Перші партії цих телефонів мали браковані фотомодулі, через які фотографії при поганому освітленні виходили з рожевим відтінком. Окрім цього, програма для обміну відео HTC Zoe тримала затвор фотокамери відкритим набагато довше, ніж потрібно. Це викликало перегрів матриці, який фахівці HTC назвали «термальним дефектом». Постраждалі користувачі отримали нові фотомодулі за гарантією, а ті, хто не хотів звертатися до сервісних центрів, самостійно майстрували поліпшену систему охолодження камери.

5. HTC One M9

Сучасний флагман HTC також страждає від хвороб: на його екрані працюють не всі пікселі. Користувачі скаржаться, що їм доводилося перебирати до 6 апаратів, перш ніж вони змогли знайти гаджет з нормальним дисплеєм. А інші власники також жалілися на сторонні предмети між екраном та сенсорним склом.

6. OnePlus One

Цей телефон, який часто називали «вбивцею» флагманів, також страждав від проблем. Це і раптові зависання та збої камери, і хибні спрацювання сенсору, і жовта смуга внизу екрана, і періодичні розриви з’єднання Wi-Fi та стільникової мережі. Інші користувачі жалілися на те, що гаджет не бажав іноді «прокидатися», а в декого навіть вибухали акумулятори.

За матеріалами: Phone Arena

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я