Колесо в миші Logitech MX Master 3 назвали «магнітним дивом»

Нова електромагнітна система перемикається між режимами за 50 мілісекунд

Коліщатка мишей серії MX Master від Logitech завжди відрізнялися від колеса типової мишки. Однак у новій MX Master 3 компанія вивела механізм колеса на новий технологічний рівень. Інженери Logitech використали рішення, яке експерти компанії Bolt, котрі розібрали MX Master 3, назвали «магнітним дивом».

Колесо у звичайній миші обертається з помітними фіксованими кроками. Можна лише прокрутити скрол на наступний крок, але неможливо встановити проміжне положення. Усе тому, що на колесі або механізмі енкодера є виступи, по яких «плигає» скрол.

Миші MX Master, які вперше з’явилися у 2015 році, відомі тим, що їхнє колесо може працювати у двох режимах: з фіксованим кроком або плавно без фіксації у конкретних положеннях. Для цього раніше використовувався електромотор, пружина, набір тяг та механічний фіксатор у вигляді кульки. Для розблокування вільного режиму скролу мотор фізично переміщував колесо, що займало тривалий проміжок часу. Нова електромагнітна система перемикається між режимами за 50 мілісекунд. Ось як виглядають поруч старий (зліва) та новий (справа) механізми MX Master:

У MX Master 3 використали магніти, які спеціальна котушка намагнічує або розмагнічує. Технологію інженери Logitech назвали MagSpeed. Коли магніти намагнічені, колесо рухається фіксованими кроками. З розмагніченими магнітами колесо починає вільно обертатися.

Перемикання між режимами колеса у MX Master 3 відбувається автоматично. Миша аналізує, наскільки агресивно користувач працює скролом. Якщо юзеру потрібно прокрутити великий документ, маніпулятор перемикає колесо з руху фіксованими кроками на вільне обертання. Виробник каже, що в такому режимі можна прокрутити 1000 рядків тексту за 1 секунду. При цьому миша видаватиме ще менше шуму, ніж її попередниця MX Master 2S. Користувач також може самостійно перемикати режими колеса MX Master 3 швидким ривком скролу або натисненням центральної кнопки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я