Як повернути чат Facebook на Android та заощадити апаратні ресурси

Найбільша соціальна мережа світу змусила своїх мобільних користувачів перейти з клієнта Facebook на окремий месенджер Messenger для продовження спілкування та блокує способи обходу. І хоча зараз цією утилітою користуються понад 500 млн осіб, розробники не поспішають її оптимізувати. Багато власників Android з нею скаржаться на збільшену витрату акумулятора, занадто великий обсяг для встановлення (17 МБ) та велике споживання оперативної пам’яті, що відчутно на старих пристроях. Окрім цього, Messenger не дозволяє вимкнути повідомлення. Проте є спісіб позбутися цієї спеціалізованої програми та повернути інтегрований у мобільний клієнт Facebook чат.

Для цього необхідно скористатися сторонньою утилітою. Сам чат з мобільного клієнта Facebook не зникав – його просто деактивували. Програма Facebook Chat Re-enabler дозволяє увімкнути його повторно. Для цього:

1) видаліть офіційний Facebook Messenger;
2) завантажте Facebook Chat Re-enabler та встановіть його на мобільному пристрої;
3) запустіть офіційний клієнт Facebook та користуйтеся чатом.

Автор утиліти не гарантує, що цей спосіб допоможе позбавитися Messenger назавжди: соцмережа може заблокувати його рішення в майбутньому. Він перевірив працездатність Facebook Chat Re-enabler на версіях клієнта Facebook під номерами 20.0.0.25.15, 21.0.0.23.12 та 22.0.0.8.13.