Вівторок, 28 Травня, 2024

6 найбільших проблем у телефонах Xiaomi, Redmi, Poco

Час від часу у кожного виробника з’являється модель із заводським дефектом чи недоліком конструкції. Xiaomi, а також її дочірні бренди Redmi та Poco, не виняток. Ось добірка з шести найбільш ненадійних гаджетів цього виробника.

Поки що одна з проблем, яка мучила смартфони Xiaomi середнього класу протягом багатьох років, пов’язана з якістю панелей IPS. Деякі користувачі Xiaomi напевно знають постачальника «tianma». Він був постачальником РК-панелей IPS для Xiaomi, які відомі своєю проблемою збереження екрана. Існують також інші проблеми, через які деякі смартфони Xiaomi стали ненадійними. У цій статті ми перерахуємо деякі з найбільш проблемних і ненадійних смартфонів Xiaomi.

Пристрої з IPS-екраном Tianma

Ми нечасто чуємо назву Tianma в новинах Xiaomi, але це ім’я, безумовно, знають власники смартфонів Redmi. Зараз менше пристроїв Xiaomi та Redmi з таким екраном, але в минулому це вплинуло на величезну кількість смартфонів Redmi, особливо на серії Redmi Note.

Якщо у вас гаджет з екраном Tianma, можна сказати, що пристрій на 90% чутливий до проблем із затримкою екрана або «екраном-привидом». Це нагадує вигорання екрана AMOLED. Тільки уявіть, що акумулятор і піктограма Wi-Fi відображаються всюди, навіть якщо пристрій у повноекранному режимі, і ви, наприклад, дивитеся фільм.

Є кілька способів обійти цю проблему, як-от зменшення яскравості екрана та калібрування кольорів. На жаль, найкращі способи доступні, лише при завантаженні спеціальної прошивки на пристрій.

Xiaomi не вирішила проблему з екраном-привидом і не зможе вирішити – вона пов’язана з апаратним забезпеченням.

Пристрої, на які впливає проблема «затримання екрана», включають:

  • Redmi Note 8
  • Redmi Note 7
  • Redmi Note 5
  • Mi A2(6X)
  • Новіші моделі Xiaomi/Redmi (або POCO) з екраном IPS.

За часів появи цих пристроїв Xiaomi використовувала найгірші екрани Tianma. На жаль, компанія продовжує використовувати панелі Tianma на пристроях нижчого класу, але ситуація покращилася на більш дорогих пристроях, таких як у серії Redmi Note.

Ми можемо подякувати тенденції переходу на AMOLED і збільшення частоти оновлення екранів, які змусили Xiaomi залишити Tianma в минулому на деяких пристроях.

На жаль, екрани AMOLED не завжди найкращі з доступних. Щоб скоротити витрати, Xiaomi зазвичай використовує панелі, які можуть мати проблеми з вигоранням або зеленим відтінком.

Ненадійні датчики відбитків пальців

Ще одна хронічна проблема, яка стосується деяких смартфонів Xiaomi / Redmi, пов’язана зі сканером відбитків пальців. Мабуть, деякі пристрої мають проблему зі шлейфом сенсора відбитків пальців. Це призводить до того, що датчик відбитків пальців не працює.

Телефони, які страждають від цієї проблеми, включають:

  • Redmi Note 9T
  • Redmi Note 9 Pro
  • Redmi Note 9S

Ці пристрої страждали від цієї конкретної проблеми, і Xiaomi довелося змінити дизайн серії Redmi Note 10. Ймовірно, причиною запуску цих пристроїв із несправним апаратним забезпеченням було неправильне тестування датчиків відбитків пальців.

Більшості користувачів довелося купувати в магазинах нові гнучкі шлейфи датчиків відбитків пальців, щоб вирішити проблему. На щастя, ремонт не заблокований виробником..

Xiaomi Mi 8 і проблема з Wi-Fi

Xiaomi Mi 8 є одним із рідкісних випадків у цьому списку. Зрештою, флагманський пристрій завжди тестують ретельніше. Але, схоже, не у випадку Xiaomi Mi 8, який був відомий своїм дизайном у стилі iPhone X і функцією Face ID. А також він став відомим своєю великою проблемою з чипом Wi-Fi, яку виробник так і не виправив.

POCO M3 і проблема раптової смерті

POCO M3 запустили як смартфон середнього класу в кінці 2020 року. Пристрій, на жаль, також відноситься до числа ненадійних смартфонів Xiaomi.

Деякі з цих гаджетів раптово вмирали. Це могло трапитися при звичайній роботі або при втановленні чергового апдейту.

У Poco офіційно порадили користувачам, чий телефон перестав вмикатися, затиснути кнопку живлення на 13 секунд.

Глюки висувної камери

Тренд висувних фронтальних камер тривав недовго і, можливо, внаслідок того, що вендори випустили «сире» програмне та апаратне забезпечення таких камер. Xiaomi Mi 9T і Pro, Redmi K20, і K20 Pro могли «порадувати» свого власника тим, що камера переставала висуватися або навпаки – не прибиралася.

Один користувач у темі Redmi K20 Pro / Xiaomi Mi 9T Pro розповів, що його камера назавжди застрягла у висунутому положенні після того, як він випадково перезавантажив девайс під час відеодзвінка.

Xiaomi Mi 9 і зламаний PMIC

Було кілька смартфонів Xiaomi Mi з проблемним залізом. Окрім Mi 8, Mi 9 також мав несправне обладнання. На думку деяких користувачів, пристрій мав велику ймовірність отримати зламану інтегральну схему керування живленням (PMIC). Ця мікросхема є «серцем» електричного живлення усіх інших компонентів гаджета.

Користувачі Mi 9 повідомляють про проблеми після використання камери більше 10 хвилин. У деяких телефон раптово починає нагріватися і сильно розряджати акумулятор. Крім того, через цю проблему користувачі не можуть проводити відеочати на своїх пристроях.

За матеріалами: Gizchina Greece

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися