Четвер, 30 Листопада, 2023

На iPhone 13 гірше грати, якщо сигнал мережі слабкий, ніж на OnePlus 10 Pro, Redmi K50, Motorola X30

Поки ще флагманський смартфон Apple iPhone 13 є не найкращим рішенням для тих, кому потрібен безперебійний геймплей в умовах слабкого сигналу стільникової мережі. Тестування, проведене китайським виданням Mydrivers, показує, що якість прийому сигналу на айфоні значно поступається флагманським телефонам Android.

Дослідники підкреслили, що якість прийому стільникового сигналу впливає на мобільний інтернет і, як наслідок, на ігровий процес в мобільних іграх. При хорошому сигналі усі смартфони добре відтворюють ігри. Але при слабкому сигналі стають помітними перебої.

Видання протестувало прийом сигналу на OnePlus 10Pro, iPhone13, Redmi K50, Motorola X30. Тестування проводилося в зоні без якісного публічного Wi-Fi в умовах звичайного офісу. Після цього експерти пограли в три гри: League of Legends Mobile Games, Peace Elite, Call of Duty Mobile Games.

В деяких випадках iPhone 13 не зміг увійти на ігровий сервер, тоді як Motorola X30 увійшов першим, а потім Redmi K50 також успішно увійшов менше ніж через одну секунду. OnePlus 10 Pro був трохи повільнішим приблизно на 5 секунд, але успішно ввійшов у систему.

Любителям мобільних ігор на айфонах експерти радять використовувати домашній Wi-Fi. Якщо хочеться пограти в місці без вай-фай, тоді власникам iPhone 13 варто пошукати місце з кращим прийомом стільникового сигналу.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися